torby reklamowe

Nowy sklep zoologiczny i torby reklamowe

Kiedy studiowałem weterynarie miałem zamiar otworzyć własny gabinet weterynaryjny ale po kilku praktykach doszedłem do wniosku, że być może nie jest to do końca najlepszy pomysł. Postanowiłem spróbować czegoś innego i zdecydowałem się otworzyć sklep zoologiczny.

Chciałem mieć torby reklamowe z papieru

torby reklamoweW całej Bydgoszczy były tylko dwa inne sklepy tego typu i oba miały bardzo kiepski asortyment. Za każdym razem kiedy tam zaglądałem wychodziłem rozczarowany i właśnie dlatego uznałem, że mój własny sklep może być świetną konkurencją dla tych sklepów. Wynająłem lokal w samym centrum miasta. Zamówiłem chyba wszystkie możliwe zwierzęta a do tego oferuję możliwość ściągnięcia każdego innego zwierzęcia jeśli tylko będzie to możliwe (i zgodne z prawem oczywiście). Bardzo dużo uwagi poświęciłem wystrojowi sklepu. Chciałem, żeby sprawiał wrażenie przyjaznego. Do tego zadbałem o każdy detal tak aby wszystko było małą reklamą mojego sklepu. Każdy sprzedawca miał więc specjalny fartuch z logiem, do tego były specjalne długopisy i torby reklamowe. Z torbami miałem o dziwo największy problem ponieważ w naszym mieście nikt takich nie produkował. Owszem były firmy produkujące torby reklamowe ale tylko foliowe. Mi natomiast zależało, żeby to były torby papierowe. Uważałem, że torby papierowe lepiej się kojarzą.

Poza tym miałem nadzieję, że jak jakiś baran wsadzi swojego chomika do torby to ten biedak się nie udusi. W ten sposób przygotowany sklep bardzo szybko zyskał sporą popularność. Prowadzę go już trzeci rok i z roku na rok jest coraz lepiej.

Tu znajdziemy różne torby reklamowe http://torbydlafirm.pl