Nowy kitel kucharski mamy

 

Powiada się, że mężczyźni najlepiej gotują. Bierze się to pewnie z faktu, że jako szefa kuchni od razu wyobrażamy sobie mężczyznę, podobno lepiej przyprawiają i mają lepsze kubki smakowe. Nie zgodzę się z tym jednak. Moja mama jest najlepszym kucharzem jakiego znam i nie mówię tak tylko dlatego, że to moja rodzina.

Komfortowe kucharskie kitle

kitel kucharskiMama gotuje odkąd pamiętam i nawet zdobywa różne nagrody w konkursach na dania. Ostatnio poprosiła mnie o towarzystwo w zakupach. Był jej bowiem potrzebny nowy kitel kucharski i sama nie wiedziała, gdzie taki może dostać. Nie chciała zwykłego kitla, ale taki wyjątkowy, pięknie zrobiony. Był jej potrzebny na zawody i chciała się jak najlepiej zaprezentować. Jej stary kitel był cały poplamiony różnymi sosami, wiadomo, tak bywa jak się gotuje. Dzięki pomocy wyszukiwarki internetowej, udało nam się znaleźć sklep z asortymentem gastronomicznym. Posiadali tam kitle różnych rozmiarów i o różnych wzorach. Mama była zachwycona jak weszła do środka, bo w końcu interesowało ją wszystko co było związane z gotowaniem. Poszłyśmy na dział z kitlami i oglądałyśmy co tam było. Można było trafić na zupełnie zwyczajne kitle, bez żadnych dodatków. Na pewno przydają się w pracy, były też w najniższej cenie. Jednak mamie spodobał się taki specjalny, ozdobny kitel, na który od razu zwróciła uwagę. Był wykonany z jakimiś drobnym haftem z boku i miał ozdobne guziki, które pięknie się prezentowały.

Jak mama zobaczyła już ten piękny kitel, stwierdziła, że nie musi oglądać żadnych innych, bo właśnie taki sobie wymarzyła, że kiedyś będzie miała. Materiał również był dobry, oddychający, więc skóra będzie się w nim czuła dobrze. Od razu go kupiłyśmy i mama była już w całości wyposażona na swoje zawody kucharskie.