Nowoczesny Pan Młody – jak ubrać się na ślub?

 

Organizacja ślubu i wesela wiąże się nie tylko z wynajęciem sali weselnej, ale również z zakupem wielu różnych rzeczy w tym garnituru dla pana młodego. Dlatego powstaje pytanie na co należy zwrócić uwagę przy zakupie garnituru na tak ważny dzień. Kupując garnitur na ślub i wesele warto zwrócić uwagę na kilka kwestii. Nigdy nie kupuj garnituru w sklepach, które proponują klientowi dwa garnitury w cenie jednego.

Garnitur dla Pana Młodego

garnitur na miarę warszawa cena Lepiej wybrać garnitur z klasą i garnitur na miarę warszawa cena. Idealny garnitur na tą ceremonią musi być modny i idealnie dopasowany, który nie powinien ograniczać ruchów. Powinien poprawiać sylwetkę a tym samym wygląd. Klienci wybierają dwa kolory garniturów. Głównie dominuje kolor czarny, ale ostatnio są coraz modniejsze stają się garnitury w kolorze granatowym. W przypadku wyboru koszulki, najlepszym wyborem będzie koszula biała na długi rękaw. Ważne by kołnierz koszuli wystawał zza kołnierz marynarki. Istotne jest także by materiały do wytworzenia tych rzeczy były gładkie i wykonane z bawełny. Jeżeli chodzi o dodatki to najlepiej jest wybrać klasyczną muchę. W przypadku butów zaleca się tradycyjne buty garniturowe ze skóry licowej. Najlepiej by były w kolorze czarnym. Jednak ostatnio moda dotycząca zakupu garniturów na wesele wybiera powyższe zasady. Pierwszym przykładem jest to, że zamiast butów garniturowych, przyszyły pan młody coraz częściej  wybiera obuwie sportowe, takie jak na przykład  trampki w kolorze muchy. Jest to przełamanie stereotypów na temat ubioru na tego rodzaju okoliczności.

Inny nowym stylem garniturów na tego typu okazje są to, że spodnie od garnituru są skracane do wysokości kostki tak by widać było skarpety z jakimiś wzorami. Decyzje co do wyboru garnituru na wesele wiąże się z właściwym wyborem jego koloru oraz wzoru. Ważne jest by przy zakupie wybrać taki garnitur, który najlepiej będzie mu odpowiadał. W razie wątpliwości warto udać się w tym celu do wyspecjalizowanego sklepu.