panele ścienne 3d

Nowoczesna restauracja a panele ścienne 3d

Kiedy moja mama zaproponowała mi, żebyśmy razem otworzyły restaurację byłam dość sceptycznie nastawiona. Owszem miałam wykształcenie kucharskie ale nie wiedziałam nic o prowadzeniu restauracji. Tym bardziej mama.

Panele ścienne 3d są rzadziej spotykane

panele ścienne 3dOna jednak się upierała. Zaproponowała, że sama pokryje wszystkie koszty a zyskami będziemy się dzielić równo po połowie. Było to mimo wszystko dla mnie dość ryzykowne ponieważ musiałam zrezygnować z dotychczasowej pracy ale zgodziłam się. Lokal miał być nowoczesny, lekki i jasny. Na ścianach zdecydowałyśmy się położyć panele dekoracyjne 3d. Tapety naszym zdaniem były zbyt staromodne a farny zbyt oklepane. Panele ścienne 3d są natomiast dość rzadko spotykanym rozwiązaniem. Poza tym są dość tanie i chociaż nie zamierzałyśmy szczędzić funduszy to jednak martwiłyśmy się czy oby na pewno na wszystko starczy. Wybrałyśmy kilka wzorów ale nie szczególnie podobała nam się kolorystyka. Ostatecznie udało nam się znaleźć takie panele 3d, które odpowiadały nam pod każdym względem i pasowały do reszty wnętrza. W restauracji dominowała biel i śliwkowy fiolet. Te dwa kolory fantastycznie ze sobą kontrastowały. Lokal sprawiał wrażenie schludnego ale dzięki soczystej śliwce nie odnosi się wrażenia, jakby się było w szpitalu.

O jedzenie zadbałam samodzielnie. Dołożyłam starań, żeby jedzenie było lekkostrawne, smaczne ale podawane w nowoczesnej i lekkiej oprawie. Tak zaprezentowana restauracja stała się wielkim hitem w mieście. Nasza restauracja jest zawsze pełna.