regulacja okien

Nowe – stare lokum

Właśnie stałeś się właścicielem swojego pierwszego, wymarzonego, jednego w swoim rodzaju domu. Chociaż nie jest to budynek nowy i wymaga niewielkiego remontu i przystosowania go do własnych potrzeb, szalejesz z radości. Ale spokojnie, opanuj emocje i realnie spójrz na swoje nowe lokum. Na pewno niezbędna będzie renowacja dachu a także okien.

Regulacja okien Poznań zapewnia kompleksowe badania stanu stolarki i miejscowe naprawy

oknoJeśli ramy są solidne, drewniane, ale lekko wypaczone należy odwiedzić odpowiedni serwis okien. Naprawa okien wykonana przez doświadczoną, profesjonalną firmę nie sprawi najmniejszych problemów. Na pewno nie cała stolarka okienna jest w złym stanie. Gdzieniegdzie potrzebna będzie tylko i wyłącznie regulacja. Jedno skrzypi, inne się nie domyka, ale ich stan wskazuje na to, że jeszcze długo posłużą. W domu, który miał już właściciela na pewno należy zmienić również wystrój wnętrza. Malowanie, tapetowanie, a może tynk strukturalny, wszystko zależy od osobistych upodobań nowego mieszkańca. Warto również przyjrzeć się kuchni czy łazience. Te pomieszczenia również będą potrzebowały nowego spojrzenia. Jeśli decydujemy się na zakup mieszkania w bloku, które już miało wcześniej właściciela, to sytuacja wygląda bardzo podobnie. Najważniejszą rzeczą jest przegląd stolarki okiennej, wykonany przez fachowców – regulacja okien Poznań. Profesjonalny kompleksowy serwis okien doradzi czy nasze okna należy wymienić, czy na tę chwilę wystarczy tylko renowacja okien. Oczywiście dotyczy to przede wszystkim stolarki drewnianej. Specjalista szybko przywróci ją do formy, wyczyści ze starych farb czy lakierów, wymieni części mechaniczne, zawiasy, klamki .

Naprawa okien może nie będzie tania i łatwa, ale efekt końcowy na pewno będzie zadowalający. Poza tym, okna drewniane może są mniej praktyczne, ale za to są ekologiczne, a ich żywotność jest stanowczo dłuższa. Kupując dom czy mieszkanie na rynku wtórnym, trzeba wziąć pod uwagę dodatkowe wydatki.