Nowe piękne zęby u kuzynki

Moja kuzynka jako dziecko bawiła się ze swoimi rówieśnikami. I właśnie podczas jednej zabawy przewróciła się i wybiła sobie przednie zęby. Niestety były to już zęby stałe a nie mleczaki. Oczywiście po tym zdarzeniu miała założone zęby sztuczne jednak one nie wyglądały najlepiej.

Kuzynka wstawia sobie nowe implanty

tanie implanty stomatologiczne we WrocławiuKuzynka przez lata chciała coś z tym zrobić. Jednak jak wiadomo takie ładne nowe implanty sporo kosztują. Także przez jakiś czas zdawało by się zapomniała o tym temacie bo po prostu o tym nie wspominała. W międzyczasie kuzynka skończyła studia i ma teraz dobry zawód. I znowu po latach wrócił temat zębów. Kuzynka powiedziała mi, że dowiedziała się, że są tanie implanty stomatologiczne we Wrocławiu i że ona chciałaby bardzo coś takiego mieć. Te implanty są w takiej cenie, że jak najbardziej teraz będzie ją na nie stać. Dlatego też wzięła parę dni wolnego i pojechała do Wrocławia. Tam po konsultacji ze stomatologiem okazało się, że te implanty u niej można założyć bez żadnych przeciwwskazań. Oczywiście założenie takich implantów to jest proces. Jednak za jakiś czas będzie miała już ładne zęby. Cały zabieg założenia implantów odbył się w znieczuleniu także całkowicie nic nie czuła. Od razu po zabiegu gdy zobaczyła jak wyglądają jej nowe zęby była zachwycona. W końcu zaczęła się szeroko uśmiechać. W sumie to cała się zmieniła bo od tej zmiany zaczęła też być bardziej pewna siebie niż wcześniej.

Także na pewno chętniej się uśmiecha. Jest po prostu nową i do tego lepszą osobą. Nie sądziłam, że wstawienie kilku implantów może tak zmienić daną osobę. Jednak musiał to być jej największy kompleks, którego udało jej się pozbyć. Teraz też chętnie robi sobie zdjęcia czego wcześniej nie lubiła lub po prostu się na nich nie uśmiechała.