Nowe krzesło ładnie wyglądało

 

Moje mieszkanie bardzo mi się podoba. Kupiłam je jakiś czas temu a moja młodsza siostra pomogła mi je urządzić. Karolina od zawsze interesowała się wystrojem wnętrz więc jak kupiłam mieszkanie to od razu poprosiłam ją o pomoc. Nie szukałam żadnego innego specjalisty bo wiedziałam, że Karolina sobie ze wszystkim poradzi.

Zakupione krzesło było idealne

krzesło do salonu nowoczesneStudiowała dekorowanie wnętrz i była w tym świetna. Jakiś czas temu zdecydowała się na otworzenie własnej firmy i miała sporo klientów. Nie zarabiała jeszcze kokosów ale mogła się dzięki swojej pracy utrzymać a to już jest ważne. Karolina sporo czytała, zapisywała się na kursy i szkolenia bo chciała być na bieżąco co jest modne. Niektórym klientom zależało na eleganckim wystroju wnętrz inni woleli przytulne wnętrza a ja chciałam te dwa style ze sobą połączyć. Chciałam żeby moje mieszkanie, które kupiłam w apartamentowcu było nowocześnie urządzone ale żeby wnętrze nie było zimne, chciałam dobrze się w nim czuć. Siostra przygotowała projekt, który mi się spodobał. Dobrała dla mnie meble i różne dodatki, na które się zgodziłam. Najbardziej spodobało mi się krzesło do salonu nowoczesne, które znalazła w Internecie. Było w pięknym morskim kolorze. Wymiary były spore ale mój salon był duży więc na spokojnie mogłam sobie na zakup tego krzesła pozwolić. Zamówiłyśmy go bezpośrednio do mojego mieszkania. Zwolniłam się z pracy kiedy kurier dał mi znać, że będzie mi go dostarczał. Krzesło było dobrze zapakowane i kiedy je rozpakowałam zachwyciłam się nim jeszcze bardziej.

Krzesło było pięknie wykonane i było bardzo wygodne. Cieszyłam się, że siostra wynalazła taką perełkę i mogłam go sobie zamówić do swojego mieszkania. Nowe krzesło było pięknym dodatkiem do mojego nowoczesnego mieszkania i spełniało moje wymagania.