pomysł na prezent dla chłopaka

Nieudany pomysł na prezent dla chłopaka

Z moim chłopakiem byłam już od kilku lat. Ja nigdy nie lubiłam robić komuś upominków ponieważ zazwyczaj bardzo źle trafiałam i nie miałam do tego talentu.

Musiałam znaleźć pomysł na prezent dla chłopaka

pomysł na prezent dla chłopakaTak było w dosłownie w każdej sytuacji. Rocznice, imieniny itp. Każdy mój podarunek był kompletną porażką. Teraz musiałam podjąć nowe wyzwanie. Musiałam znaleźć pomysł na prezent dla chłopaka, ponieważ miał urodziny. Tym razem chciałam się naprawdę postarać i strzelić w przysłowiową dziesiątkę. Jednak to nie było proste. W sumie interesował się tylko grami. Potrafił spędzić cały dzień przed konsolą. Zawsze podawał mi jakieś nazwy, a ja nie wiedziałam co oznaczają. Jednak stwierdziłam, że prezent dla niego powinien tkwić właśnie w tej tematyce. Technika i nowoczesność musiały się sprawdzić dla kochanej przeze mnie osoby. On zawsze grał. Zauważyłam, że najbardziej podobają mu się fabuły związane z akcją. Również dużo wcześniej pytałam się go czy chce sobie kupić jakąś realizację. Marzył o jednej takiej płycie, która miała mieć swoją premierę w dzień jego urodzin. Stwierdziłam, że zrobię wszystko aby ją zdobyć. To miał być mój prezent urodzinowy. Ostatecznie zdobyłam taką grę i zadowolona zapakowałam ją w atrakcyjne opakowanie. Gdy wręczyłam ją on zrobił dziwną minę. Okazało się, że pomyliłam konsole i kupiłam mu zupełnie na inny sprzęt. Jak zwykle mój prezent na pomysł dla niego okazał się zupełną porażką. Na szczęście kazał mi się nie martwić i jeszcze tego samego dnia wymieniliśmy ją w sklepie ze sprzętem.

Nie było z tym żadnego problemu, ponieważ miałam ze sobą dowód zakupu. Miałam wielkie szczęście, że tym razem udało się wszystko odkręcić. Ta gra była bardzo droga i szkoda byłoby aby leżała na półce. Jednak radość z posiadania tak dobrej realizacji była niesamowita.