Nawigacja Zumo – oferta firmy Garmin

Mój chłopak bardzo lubił jazdę na motocyklu. Początkowo byłam bardzo przeciwna, bo najnormalniej w świecie bałam się o niego. Ale jakoś z czasem zaczynałam do tego przyzwyczajać się. Szczególnie, że zdałam sobie sprawę z tego, że nie jeździ on ryzykowanie, tylko naprawdę na siebie uważa. Nie chciałam więc stać na drodze jego zainteresowań, tak jak on nigdy nie stał na drodze moich.

Firma Garmin z ofertą nawigacji Zumo

Garmin ZumoZawsze podchodził do swojego motocykla z ogromną uwagą i był bardzo uważny we wszystkim co robił przy nim. Dbał o niego lepiej niż o nasz wspólny samochód. Lubił go pielęgnować i dbać o wszystkie gadżety, jakie miał do jazdy motocyklem. Ostatnio zaczął wybierać się ze znajomymi na większe wycieczki motocyklowe. Były to często weekendowe wypady – niezbyt częste, ale jednak raz na miesiąc się zdarzały. Pomyślałam, że zrobię mu prezent i kupię mu jakiś gadżet do motocykla. Nie znałam się zbytnio na motorach, więc trudno mi było wybrać coś konkretnego, ale skoro zaczął jeździć motorem coraz dalej, to stwierdziłam, że przyda mu się nawigacja. Takową znalazłam w ofercie firmy Garmin Zumo nawigacja była polecana przez każdego, kto interesował się jazdą na motorze, a bardzo dużo czasu spędziłam na upewnieniu się co do tego. Była bardzo bezpieczna, bo nie trzeba było nią kierować ręcznie, a działała też głosowo. No i była dostosowana specjalnie do motocyklów, co było najważniejszym aspektem tej nawigacji.

Kiedy pokazałam chłopakowi prezent to był w kompletnym szoku. Nie spodziewał się, że akurat ode mnie dostanie prezent powiązany z jego motocyklem. Pogodziłam się z jego pasją, więc chciałam być niejako tego częścią. Mam nadzieję, że będzie często korzystał z tej nawigacji i pamiętał w trakcie jazdy, że o nim myślę.