Najtańszy sposób na własną działkę nad morzem

Całkiem sporo osób marzy o tym, żeby posiadać własną działkę nad morzem. Sama działka to tylko część tych marzeń, bo większość chciałaby mieć na niej jeszcze jakiś niewielki domek. Taki domek nad morzem to świetny sposób na udany wypoczynek w rodzinnym gronie. A dzisiaj można stać się właścicielem takiego domu i spełnić swoje marzenia za niewielkie pieniądze.

Wystarczy kupić działkę rekreacyjną w Charzynie

charzyno działka rekreacyjneJak spełnić takie marzenie? Zacznijmy od tego, że każdy może kupić sobie działkę nad polskim morzem. Jeśli ma to być tania działka to musi mieć status rekreacyjnej. Takie działki położone kilkanaście kilometrów od brzegu morza kosztują od dwudziestu do pięćdziesięciu tysięcy złotych. Cena zależy jedynie od lokalizacji i metrażu, no ale to akurat jest oczywiste, że największe znaczenie dla ceny działki ma jej powierzchnia. Ciekawa pod względem rekreacji jest miejscowość Charzyno działka rekreacyjne kosztują tam niewiele, a do plaży w Kołobrzegu jest z tej miejscowości niespełna dwadzieścia kilometrów. Jest też sposób na to, żeby sobie na działce postawić tani dom. Wystarczy kupić domek letniskowy drewniany albo całoroczny domek mobilny na kółkach, który można nawet przewozić z miejsca na miejsce. Takie domki letniskowe mają powierzchnię w zupełności wystarczającą do tego, żeby wygodnie zamieszkać w nich przez całe lato. Można je kompletnie urządzić i wyposażyć i w taki tani sposób spełnić marzenia o domku nad polskim morzem.

Dlaczego akurat Charzyno? Bo to rozwijająca się w szybkim tempie miejscowość, w której jest bardzo dużo działek na sprzedaż. I to nie tylko rekreacyjnych, ale również budowlanych z warunkami zabudowy. Z Charzyna można szybko dotrzeć na plażę w Kołobrzegu, bo do dyspozycji kierowców jest całkiem nowa i szybka droga.