Najlepsza gdańska szkoła jazdy

 

Jedną z wartości, które naprawdę liczą się dla mnie w życiu, jest niezależność. Zarówno ta finansowa, jak i psychiczna. Odkąd tylko pamiętam, staram się być wolną duszą i radzić sobie sama w życiu. Zazwyczaj mi się to udaje, jednak w jednym aspekcie od zawsze byłam zdana na innych. Chodziło o brak prawa jazdy. Postanowiłam jednak jak najszybciej to zmienić, wybierając się na kurs w Gdańsku.

Kurs na prawo jazdy w gdańskim OSK

osk gdańskPrawo jazdy miałam zrobić tuż po liceum, kiedy miałam kilka miesięcy przerwy po zakończeniu szkoły, a przed zaczęciem studiów. Z planów tych jednak nic nie wyszło, bo poszłam do pracy, by sobie trochę dorobić. Na kurs nie starczyło mi już wtedy czasu. Do tematu wróciłam w czasie studiów. Nie studiowałam trudnego kierunku, wobec czego miałam sporo wolnego czasu. Dlatego też obiektem mojego całego zainteresowania stał się polecany osk gdańsk. Wiedziałam, że jest to bardzo dobra szkoła nauki jazdy, ponieważ kształciło się w niej bardzo wielu moich znajomych, którzy zdali egzamin państwowy na kategorię B za pierwszym razem. Napawało mnie to nadzieją, że i mnie ta sztuka się uda. Na każdej jeździe byłam bardzo skupiona. Starałam się pamiętać o wszystkim, by nie popełniać niepotrzebnych błędów. Miałam to szczęście, że trafiłam na bardzo profesjonalnego instruktora, który miał wyjątkowy dar przekazywania wiedzy. Był spokojny, opanowany i dobrze wszystko tłumaczył. Odbywając z nim jazdy, byłam spokojna o wynik swojego egzaminu.

Teraz kiedy jestem już po egzaminie, rzecz jasna zdanym za pierwszym razem, czuję się fantastycznie. Mogę jeździć autem, gdzie chcę i z kim chcę, bez zważania na porę dnia. Jestem z siebie dumna, ponieważ tylko tego brakowało mi do pełni szczęścia. Dlatego też bardzo miło wspominam gdański ośrodek szkolenia kierowców, polecając go dalej swoim znajomym.