Najładniejsza elegancka sukienka

Zbliżała się czterdziesta rocznica ślubu moich rodziców, a więc oznaczało to, że trzeba przygotować się na uroczysty obiad w restauracji z tej okazji. Moi rodzice zawsze świętują takie rzeczy, a teraz okazja była naprawdę wyjątkowa. Moja córka Nikola nie mogła się już doczekać. Głównie dlatego, że obiecałam jej kupić nową sukienkę wizytową.

Długa sukienka była marzeniem mojej córki

długa sukienka wizytowa dla dziewczynkiMoja córka ma już osiem lat, a więc dobrze wie jakie ubrania jej się podobają i co w danej sytuacji chce na siebie włożyć. Ja mogę służyć jej jedynie radą i ewentualnie po prostu zgodzić się na zakup danej rzeczy, albo i nie. Uważam, że takie podejście jest dobre, ponieważ w końcu dziecko powinno dobrze czuć się w ubraniach, a myślę, że komfort noszenia jest bardzo duży jeżeli ma na sobie, to co mu się podoba. Moja córka Nikola zamarzyła sobie, że na rocznicę ślubu dziadków chce koniecznie założyć długą sukienkę. Tak sobie wymyśliła i już, nie dałam rady jej przekonać, że jest lato, może jej być za ciepło, albo, że dziewczynki w jej wieku raczej nie noszą długich sukienek. Przyznam szczerze, że długa sukienka wizytowa dla dziewczynki nie jest zbyt łatwa do znalezienia w sklepach. Trochę się z córką naszukałyśmy w czasie wspólnych zakupów. W końcu udało nam się znaleźć kilka kandydatów, które mogły walczyć o miano najładniejszej sukienki na imprezę dziadków. Kiedy córka zaczęła przymierzać różne długie sukienki to właściwie spodobał mi się pomysł z tym żeby kupić długą sukienkę.

W końcu wybrałyśmy dla Nikoli bardzo delikatną, jasnoniebieską sukienkę. Przez to, że była w tym właśnie kolorze to wyglądała ona dość letnio, ale jednocześnie elegancko. Kolor ten sprawił też, że sukienka nie postarzała mojej córki, czego początkowo się bałam jak usłyszałam o tym, że chce założyć sukienkę w takim właśnie kroju.