organizacja konferencji

Moja własna firma – organizacja konferencji i imprez

Od zawsze marzyłem o własnej przedsiębiorczości gospodarczej. Nie miałem jednak żadnego pomysłu. Zdecydowałem się na prowadzenie sklepu muzycznego. Jednak okazał się to prawdziwy niewypał. Nie miałem odpowiedniej liczby klientów, aby się utrzymać.

Organizacja konferencji i imprez jest dochodowa

organizacja konferencjiMusiałem zrezygnować. Nie miałem już pieniędzy. Na szczęście postanowiłem pograć na giełdzie. Szybko zdobyłem pokaźną sumę gotówki. Nie byłem typem hazardzisty dlatego doskonale wiedziałem, kiedy powinienem zrezygnować. Tego ranka czytałem prasę. Jeden z mieszkańców Krakowa dodał ogłoszenie, że szuka wspólnika. Jego firma organizowała imprezy firmowe. Ale również interesowała go organizacja konferencji. Uznałem, że to może być dobry pomysł. Spotkaliśmy się w jednej z restauracji. Okazało się, że nie potrafiłbym zaufać takiemu człowiekowi. Był zbyt arogancki i pewny siebie. Chciałem jednak zainwestować w siebie. W tym celu udałem się na specjalny kurs i zacząłem poszerzać swoją wiedzę. Rok później otworzyłem firmę, która organizowała imprezy integracyjne. Potrzebowałem dobrych pracowników. Wszystkich kandydatów chciałem zobaczyć osobiście. Oferowałem im stałą umowę o pracę oraz nie złą pensje dlatego oczekiwałem czegoś naprawdę od siebie. Udało mi się znaleźć naprawdę rzetelne osoby. Bardzo dobrze nam się pracowało. Razem osiągaliśmy naprawdę ciekawe wyniki. Chciałem, żeby nasza obsługa techniczna imprez była na naprawdę wysokim poziomie. Miałem także wiele nowych znajomości. Podpisałem umowę z bardzo dobrym wodzirejem oraz szefową kuchni. Zdecydowałem się także na reklamę.

W tym celu zleciłem jednemu grafikowi zaprojektowanie ulotek, plakatów oraz naszej strony internetowej. Teraz wiem, że był to naprawdę dobry pomysł. Zyskaliśmy wiele nowych klientów, którzy polecali nas swojej rodzinie oraz znajomych.