naprawa laptopów

Mobilna naprawa laptopów

W dzisiejszych czasach wszystko co ma charakter mobilny jest bardziej cenione przez ludzi. Większość z nas musi bowiem często się przemieszczać, podczas swojej pracy, czy nawet regularnych obowiązków domowych.

Naprawa laptopów u klienta

naprawa laptopówPoza tym nie mamy również tyle czasu dla siebie. Chcemy załatwić jak najwięcej spraw w jak najkrótszym czasie więc najlepiej jest, jeżeli usługodawcy przyjadą do nas. Właśnie takie myślenie sprawiło, że mój serwis komputerowy w Poznaniu jest inny niż wszystkie inne. Nie tylko bowiem mam swój własny punkt obsługi w centrum miasta, ale również oferuje mobilne usługi naprawcze. Znaczy to tyle, że jeżeli komuś w domu popsuje się laptop, to wystarczy, że do mnie zadzwoni, a ja wyślę specjalistę na wyznaczony adres. Oczywiście to samo tyczy się również wszystkich innych urządzeń elektronicznych. Można się jednak domyślić, że taka naprawa laptopów czy drukarek jest trochę droższa od tej normalnej. Trzeba bowiem pokryć koszty dojazdu specjalisty i jego powrotu. Co więcej trzeba również zapłacić za to, że jest się obsłużonym natychmiastowo. Oczywiście trzeba pamiętać o tym, że nie wszystkie usterki da się naprawić na miejscu. Czasem może zajść potrzeba, że specjalista będzie musiał zabrać laptopa ze sobą do naszego punktu. Naprawa drukarek o większych gabarytach zawsze jednak odbywa się na miejscu. Wtedy przy użyciu profesjonalnego sprzętu może uda się rozwiązać problem.

Takie myślenie sprawiło,że mój punkt cieszy się niezwykłą popularnością wśród klientów. Lecz nie tylko pojedyncze osoby z nich korzystają. Ta usługa jest bowiem niezwykle komfortowa dla wszystkich przedsiębiorstw, które potrzebują bardzo szybkiej naprawy.