mezoterapia

Mezoterapia i kursy kosmetyczne

Wielu osobom może się wydawać, że kosmetyczka to nie jest jakoś wielce ambitny zawód. Raz się nauczymy podstaw jak robić makijaż czy zabiegi kosmetyczne i gotowe.

Mezoterapia w Łodzi igłowa lub bezigłowa

mezoterapia Jednak przecież tutaj także technika idzie do przodu, wprowadzane są nowe składniki i kosmetyki, więc trzeba zmienia to co oferujemy swoim klientom. Na początku nawet mikrodermoabrazja była nowością w Łodzi i tylko pojedyncze salony się decydowały na wprowadzenie jej do usług. Na pewno drogi sprzęt również miał na to wpływ. Teraz również mezoterapia łódź igłowa i bezigłowa cieszy się powodzeniem wśród klientek. Jednak ja nadal chodzę na różnego rodzaju kursy kosmetyczne, żeby dalej się uczyć i wiedzieć jak to wszystko powinno być wykonywane. Ostatnio dowiedziałam się na czym polega depilacja laserowa, kiedy można a kiedy nie można jej stosować. To było dla mnie bardzo ważne, ponieważ coraz więcej klientek dopytywało mnie czy wykonują takie zabiegi, albo czy przynajmniej mogę kogoś polecić. Sama nigdy nie miałam wykonywanej depilacji laserowej na sobie, bo nie było mi to potrzebne, jednak skoro jest na to zapotrzebowanie to trzeba na nie odpowiedzieć. Widziałam już w internecie że niedługo będzie organizowany kurs dotyczący tatuażu. Mamy się na nim dowiedzieć jak wygląda laserowa usuwanie tatuażu i co trzeba zalecić klientowi po nim, żeby wszystko dobrze się goiło.

Już się na niego zapisałam, bo wiem, że często ludzi chcą usunąć sobie tatuaż. Na pewno każda kosmetyczka w Łodzi powinna się zapisywać na takie kursy, żeby dobrze wykonywać swoje usługi dla klientów. Bez rozwoju na pewno nie osiągnie się sukcesu w tej branży.