Meble przedszkolne od producenta

Skończyłam studia pedagogiczne, na kierunku wczesnoszkolnym parę lat temu. Zawsze marzyłam o pracy z dziećmi, ale takimi, które są jeszcze dość małe. Ich naturalność i prawdziwość w tym co mówią i jakie poglądy wyrażają, jest niesamowita. Nie ma w nich fałszu, ani sztucznego sterowania przez media. Dlatego właśnie rozpoczęłam pracę w przedszkolu.

Zakup mebli przedszkolnych na nowy rok

meble przedszkolneNasze przedszkole zarządziło w tym roku gruntowny remont. Zakupione zostały nowe meble przedszkolne, specjalnie przystosowane dla takich maluchów. Dzieci w tym wieku, uczą się przez zabawę. Większość czasu spędzają na różnych grach i kontaktach z rówieśnikami. Dlatego ważne jest odpowiednie dopasowanie mebli w przedszkolu, żeby było im wygodnie. Nie są przyzwyczajone do ciągłego siedzenia, więc ławki muszą być dla nich jak najbardziej komfortowe, żeby się nie zraziły i chciały usiedzieć w miejscu. Przedszkole kupiło zestaw nowych stolików i małych krzesełek. Wszystko w żywych kolorach, bo w końcu dedykowane dla małych dzieci. Lubią wszystko co mają przeróżne barwy. Zakupili też kolorowe szafki na buty i kurtki, które podbiły moje serce. Były usytuowane dość nisko, żeby każde dziecko mogło do nich dosięgnąć. W głównej sali przedszkolnej ustawiliśmy też specjalne szafki na różne przybory do malowania i rysowania i gry interaktywne. Wstawiliśmy nowy dywanik i półki na segregatory z pracami dzieci. Wszystko było odnowione, włącznie ze ścianami. Pięknie to wyglądało.

Dzieci po wakacjach wróciły do przedszkola i oniemiały z wrażenia. Te, które chodziły do nas już rok temu, były bardzo zadowolone, że zaszły takie zmiany. Od razu zauważyły różnicę. A te nowe mówiły, że to bardzo ładne przedszkole i że im się u nas podoba. Radość dzieci jest najważniejsza.