meble kuchenne ze szczecina

Meble na wymiar do mojej kuchni

Kiedy kupowałam swoje mieszkanie w Szczecinie to nie spodziewałam się, że największe problemy będę miała z kuchnią. Szczególnie biorąc pod uwagę, że nie przepadam za gotowaniem i nie spędzam w kuchni dużo czasu.

Kupiłam kuchenne meble na wymiar

meble kuchenne ze szczecinaJednak to było dla mnie najbardziej problematyczne pomieszczenie do zagospodarowania. Szafy były łatwe w wyborze bo wiedziałam, ze chcę mieć zabudowane szafy z lustrami. Bez problemu znalazłam takie w sklepie. Również z łóżkiem, szafkami nocnymi, czy dekoracjami nie miałam problemów. W moim mieszkaniu miało się też mieścić moje biuro. Pracuję w domu, mam własną działalność, więc dla mnie była to najwygodniejsza opcja. Meble biurowe też nie stanowiły dla mnie większego problemu. Wybranie ich poszło mi szybko i sprawnie. Tylko ta kuchnia mnie męczyła. Była ona dosyć mała, a poza tym łączyła się z pokojem dziennym, choć znajdowała się lekko za załomem. Przez to żadne gotowe meble kuchenne-szczecin nie pasowały do jej wymiarów. Musiałam wybrać meble na wymiar, bo inaczej nic by się w tej kuchni nie znalazło. Nie było mi to na rękę. Za takie meble trzeba zawsze więcej zapłacić, a ich przygotowanie też swoje trwa. Ja chciałam jak najszybciej zakończyć urządzanie mieszkania i mieć to z głowy. Nie było to jednak możliwe. Przynajmniej meble na wymiar jakie zamówiłam wyglądają dobrze i mogłam je sobie dopasować.

Dzięki temu kolorystycznie wszystko pasuje idealnie nie tylko do pokoju dziennego, ale również do reszty domu. Cieszę się przynajmniej, że udało mi się wszystko załatwić i mogłam w Szczecinie zamówić meble na wymiar, a nie jeździć nie wiadomo gdzie żeby je kupić. Zawsze jakieś pocieszenie.