Mama projektantem wnętrz

Moja mama Kasia jest projektantem wnętrz. Mieszkamy w miejscowości Wrocław. Moja mama pracuje w dużej korporacji. Ma wiele zleceń. Często wyjeżdża w delegację. Wtedy przyjeżdża do nas babcia i się nami opiekuje. Mną i moim młodszym bratem. Nasz tata jest kierowcą międzynarodowym i często wyjeżdża za granicę.

Może również zostanę projektantem wnętrz

projektant wnętrzProjektowanie wnętrz to pasja mojej mamy. Muszę przyznać, ze jest w tym najlepsza mamy pięknie urządzone mieszkanie. Każda koleżanka, która do mnie przychodzi tak mówić. Aranżacja wnętrz to dla mamy prosta sprawa. Ona ma już taki dar. Jak wejdzie do jakiegoś mieszkania, domu czy pomieszczenia w firmie to od razu doradza jak przestawić meble żeby na przykład dom czy mieszkanie było bardziej funkcjonalne. Architekt wnętrz to bardzo dobrze płatny zawód. Mama zachęca mnie żebym się nad tym zawodem zastanowiła. Niedługo kończę maturę i będę musiała wybrać jakieś studia. Mamy zdaniem mam talent i powinnam iść w tym kierunku. Pięknie rysuję i mam zmysł do projektowania. Mama czasem prosi mnie o radę. Jestem dumna, że liczy się z moim zdaniem. Polecany projektant wnętrz we Wrocławiu musi być elastyczny. Uważam, że powinien mieć swoje zdanie ale także słuchać klienta. Czasem pomysły klienta nie nadają się do danego pomieszczenia. Wówczas trzeba delikatnie mu o tym powiedzieć. Jeśli klient się uprze to należy te pomysły wcielić w życie. Mama zawsze tak mi mówi. Mama studiowała w miejscowości Wrocław i na uczelni poznała mojego tatę. Architektura wnętrz ich połączyła.

Tata jednak nie chciał pracować w zawodzie i założył własną firmę. Dobrze zarabia jednak sporo czasu go nie ma i my z bratem bardzo za nim tęsknimy. Tata dzisiaj w nocy wraca więc jak się rano obudzimy to już będzie w domu. Uwielbiamy takie wspólne poranki ze śniadaniem i pogaduchami.