Mama była zachwycona naszym zdjęciem

 

Moja mama miała tydzień temu urodziny. Były bardzo wyjątkowe bo siedemdziesiąte. Postanowiliśmy zorganizować mamie imprezę i nic jej o tym nie mówić.  Zorganizowaliśmy wszystko sami z bratem. Zaprosiliśmy najbliższe osoby z rodziny i ze znajomych. Zamówiliśmy obiad z ciastem i kawą w restauracji. 

Zdjęcie na płótnie bardzo mi się spodobało

zdjęcia na płótnieDodatkowo kolację a także osobę, która będzie puszczała muzykę jeśli ktoś będzie miał ochotę sobie potańczyć. Nasza rodzina i mamy znajomi są bardzo rozrywkowi więc byliśmy pewnie, że impreza urodzinowa na pewno będzie bardzo udana. Sporo osób dopytywało się o prezent dla mamy ale ja sama nie za bardzo wiedziałam co moglibyśmy jej dać. Mama miała prawie wszystko, ciężko było się z czymś wstrzelić. Postanowiłam zamówić wyjątkowe zdjęcie. Ostatnio na świętach udało nam się rozbić piękne zdjęcie całej naszej rodziny. Bardzo mi się to zdjęcie podobało. Mama jeszcze go nie widziała. Koleżanka opowiadała mi, że ma znajomego który wywołuje zdjęcia na płótnie. Podobno to bardzo ładnie wygląda. Trochę kosztuje ale cena nie jest aż tak wysoka a efekt naprawdę jest dobry. Postanowiłam skontaktować się ze znajomym koleżanki bo chciałam dopytać o wszystkie szczegóły. Okazało się, ze zdjęcia na płótnie są bardzo trwałe. Można je postawić lub zawiesić w zależności co się komu podoba. Na zdjęcie musiałam poczekać trzy dni od zamówienia. Na szczęście nie spieszyło mi się więc na spokojnie udało mi się odebrać prezent przed urodzinami.

Zdjęcie było sporych rozmiarów. Pięknie wyglądało. Mama na pewno się ucieszy z tak ładnej pamiątki. Nasz rodzina jest w rozjazdach i rzadko spotykamy się wszyscy razem. Dobrze, że w święta nam się udało spotkać i zrobić takie piękne zdjęcie. Urodziny się udały. Mama kompletnie się nie spodziewała, że szykujemy dla niej taką niespodziankę.