Kupno szaty na chrzciny

Gdy na świecie pojawiła się nasza córeczka, byliśmy z żoną niezwykle szczęśliwi. Czuliśmy się bardzo spełnieni. Jako że jesteśmy wierzący, po paru miesiącach po jej narodzinach postanowiliśmy zorganizować Chrzest Święty dla naszego dziecka. Wspólnie zdecydowaliśmy też o zakupie konkretnej sukienki na chrzest dla Paulinki. Chcieliśmy, by prezentowała się wyjątkowo na pamiątkowych fotografiach.

Zakup sukienki chrzcielnej dla dziecka

sukienka na chrzciny dla dzieckaNarodziny dziecka zapamiętam do końca życia. Był to niezwykle wyjątkowy i podniosły moment. Byłem wtedy najszczęśliwszym człowiekiem na ziemi. Po paru miesiącach od dnia urodzenia córeczki zaczęliśmy z żoną myśleć o Chrzcie Świętym. Chcieliśmy, by ta uroczystość była dokładnie zaplanowana. Dlatego też odpowiednio wcześniej zaczęliśmy planować strój dla nas, jak i przede wszystkim dla Paulinki. Obiektem naszego zainteresowania stała się więc sukienka na chrzciny dla dziecka. Obejrzeliśmy wiele modeli, ale jedna z sukienek wyjątkowo przypadła nam do gustu. Nie wahaliśmy się długo i czym prędzej dodaliśmy ten model do wirtualnego koszyka. Byliśmy bowiem przekonani, że nasze dziecko będzie się pięknie prezentować w tej sukience podczas swojego chrztu. Nie mogliśmy doczekać się wizyty kuriera, by zobaczyć tę szatkę na własne oczy. Byliśmy bardzo podekscytowani tym faktem i samej ceremonii chrztu również nie mogliśmy się już doczekać.

Teraz kiedy minęło trochę czasu od chrztu naszej córeczki i spoglądamy na pamiątkowe zdjęcia z tej uroczystości, jesteśmy bardzo zadowoleni. Nasza Paulinka prezentowała się pięknie w swojej sukience chrzcielnej, był to strzał w dziesiątkę. Nasze dziecko ma bardzo wiele świetnych pamiątek w postaci przepięknych fotografii. Z pewnością dzięki nim przez długi czas wspomnienia nadal będą świeże.