Książki chrześcijańskie od Pelanowskiego

Jeśli pragniemy poszerzać swoje horyzonty w wierze chrześcijańskiej warto sięgać po wzbogacającą nas literaturę. Bardzo ciekawe pozycje ma ojciec Augustyn Pelanowski, który swoje pierwsze książki wydał już kilka lat temu. To bardzo ciekawa postać, która pragnie, aby jak najwięcej osób poznało jego poglądy i dowiedziało się interesujących rzeczy z jego książek.

Inspirujący ojciec Pelanowski

książki pelanowskiOjciec Augustyny Pelanowski to polski duchowny, a także zakonnik związany z Paulinami, który urodził się w 1963 roku w Ostrowcu Świętokrzyskim. Jest on również znanym spowiednikiem, kaznodzieją, rekolekcjonistą, jak również autorem książek. Warto wspomnieć, iż książki Pelanowski pisze z wielką inspiracją dla swoich odbiorców. Pragnie, aby osoby, które poszukują odpowiedzi na temat wiary chrześcijańskiej dostały wszystkie potrzebne im informacje. Jego pierwszą istotną książką była książka pod tytułem „Siódmy rozdział. Modlitwa o uzdrowienie wewnętrzne”. Warto też zwrócić uwagę na to, iż w formie książek, którą praktykuje bardzo często występuje forma komentarza. Są to między innymi komentarze do medytacji oraz do Księgi Tobiasza, jak również do Ewangelii św. Jana, Łukasza, Marka i Mateusza, a także rozważania Drogi Krzyżowej i do różańca. Obecnie ojciec Pelanowski ma kilka ciekawych książek napisanych przez siebie, po które warto sięgnąć, gdy chcemy się dowiedzieć czegoś interesującego.

Inspirujące książki ojca Pelanowskiego są jednymi z popularniejszych dzieł literackich na rynku. Rozważa on wiele istotnych kwestii, a także komentuje Ewangelię, księgi Tobiasza i rozważa Drogę Krzyżową oraz różaniec. Dzięki temu możemy zagłębić się w pasjonującej literaturze katolickiej, która pomoże nam dojść do własnych wniosków bądź pogłębić obecne myśli.