koszulka z nadrukiem

Koszulki firmowe a zawody sportowe

Nasza firma ostatnio wzięła udział w firmowych zawodach sportowych w Warszawie. Wiele firm z naszego regionu wzięło w nich udział. Cały dochód z imprezy miał zostać przeznaczony na cele charytatywne, ja organizację zajmującą się chorymi dziećmi.

Koszulki firmowe często są formą reklamy na w różnych zawodach sportowych

koszulka z nadrukiemNasze przedsiębiorstwo chętnie bierze udział w tego typu imprezach, więc i tu nie mogło nas zabraknąć. Konkurencji było kilka. Mieliśmy sprint na sto metrów, bieg długodystansowy na kilometr, bieg z przeszkodami, rzut kulą, skok w dal. Były też zawody drużynowe w piłkę nożną i w siatkówkę. W tej drugiej konkurencji nie braliśmy udziału, ponieważ nie potrafiliśmy skompletować zespołu, nikt z nas dobrze nie grał w siatkówkę, poza kolegą, który trenował ją w liceum. Zanim jednak pojawiliśmy się na zawodach to musieliśmy się do nich odpowiednio przygotować. Mieliśmy zrobione nowe koszulki z nadrukiem. Nasze stare koszulki były już bardzo zniszczone, w końcu często chodziliśmy an takie zawody, konieczne więc były nowe. Na szczęście odzież firmowa z nadrukiem to dla nas nie problem, bo mamy zaprzyjaźnioną firmę, która wykonuje tego typu rzeczy. Wcześniej zamawialiśmy u nich także kubki z nadrukiem, smycze, długopisy, ołówki i inne drobiazgi reklamowe. Mamy więc pewność, ze wszystko pójdzie dobrze, tanio i zostanie wykonane w terminie. Nadruki firmowe są dla nas bardzo ważne. Potem przyszła kolej na treningi. Trzeba było się trochę przygotować przed zawodami. Wiadomo, że chodzi tutaj nie o wynik, ale o akcję charytatywna, ale dobrze jest nie dać plamy i nie przybiec minutę po innych.

Na szczęście poszło nam dobrze. Nie zdobyliśmy największej sumy ze wszystkich firm, ale i tak cieszyliśmy się, ze mogliśmy wziąć udział w zawodach i pomóc innym.