makijaż permanentny brwi

Kosmetyczka i trwały makijaż permanentny brwi

Nigdy nie lubiłam zajmować się rzeczami typowymi dla kobiet, jak na przykład urodą. Po prostu nudziło mnie to całe malowanie się, układanie fryzur, robienie sobie maseczek i dobieranie zestawów ubrań na każdy dzień.

Makijaż permanentny brwi jest fachowy

makijaż permanentny brwiTo nie dla mnie. Jednak znam prawdziwą mistrzynię w sprawianiu, że kobieta pięknieje w oczach – to moja mama. Jest ona kosmetyczką i jako jedyna wykonuje profesjonalny trwały makijaż permanentny brwi Warszawa. Zaznaczam, że chodzi mi tu o profesjonalny makijaż, z którego klientka na pewno będzie zadowolona. Często przychodzą do niej z innych salonów zbulwersowane klientki, narzekające na niepoprawnie wykonany makijaż. Dzięki temu, że mama wykonuje także usuwanie makijażu permanentnego, te dziewczyny mogą szybko wrócić do swoich naturalnych brwi i pozbyć się tych nieudanych. Wtedy chyba zauważają dopiero, że czasem warto dopłacić więcej, ale iść ze sprawą do prawdziwej, certyfikowanej kosmetyczki, jaką jest moja mama. Jako pierwsza na rynku kosmetyczna zaoferowała także usuwanie tatuażu w Warszawie. Mówi, że całe mnóstwo ludzi przychodzi do niej, pokazując błędy swojej młodości – koślawe, przebarwione i rozlane tatuaże, robione w jakichś podrzędnych salonach. Mama tylko kręci głową z dezaprobatą na ten widok i stara się pomóc im jak tylko może. Taki zabieg laserowego usuwania tatuażu zazwyczaj dzieli się na kilka serii, od trzech do pięciu, jednak jest jedynym bezpiecznym sposobem na pozbycie się takiego tatuażu i niepozostawienie żadnego śladu. Jest to dość kosztowny zabieg, ale za błędy młodości trzeba czasem słono płacić. Mama ma już blisko pięćdziesiąt lat, jednak zupełnie tego po niej nie widać. Jest szczupła, zawsze uśmiechnięta i żywiołowa. Całe jej przedramię pokryte jest tatuażami, a na jej ramieniu swoje pierwsze tatuaże wykonywałam ja.

Jest tam śliczna róża, która swymi pnączami oplata serce. Jest to symbol naszej miłości, która jest trudna – co symbolizują ciernie – ale prawdziwa, stała, na zawsze – tak samo, jak ten tatuaż. Bardzo się cieszę, że mama go ma.