Korekcja twarzy bez chirurgii plastycznej

 

Każda kobieta chce być piękna i każdy mężczyzna chce, aby jego kobieta była piękna. Dążenie do ideału często kończy się u specjalisty chirurga plastycznego. Oczywiście jednak taki zabieg czy operacja wiążą się z ogromnym ryzykiem powikłań pooperacyjnych. Na naszym ciele zostają wtedy blizny, których już się nie pozbędziemy. Pytamy – czy warto?

Korekcja twarzy bez chirurgii plastycznej – jak to zrobić?

subtelne powiększanie ust w SzczecinieOperacje plastyczne są bardzo inwazyjne, a ich skutki mogą być trudne do odwrócenia. Ludzie nie są modeliną, którą można dowolnie formować, zmieniać, przekształcać. Każdy człowiek wygląda tak, a nie inaczej i tak drastyczne rozwiązania, jakim są operacje plastyczne, nie są moim zdaniem warte naszego wysiłku, cierpienia i pieniędzy. Dla wszystkich niezadowolonych ze swojego wyglądu pań, istnieje jednak pewne rozwiązanie. Przypuśćmy, że zamierzamy powiększyć sobie usta. Jeżeli chcemy tylko delikatnie je podkreślić, nie zmieniając całego ich kształtu i formy, to zamiast do chirurga plastycznego możemy wybrać się po prostu do kosmetyczki. Na przykład subtelne powiększanie ust w Szczecinie oferuje co najmniej kilkanaście gabinetów kosmetycznych. Robi się to nie przy pomocy skalpela, ale po prostu, z wykorzystaniem różnych preparatów, zawierających w szczególności kwas hialuronowy. Zabieg ten jest prawie bezbolesny. Jedyne co poczujemy to niewielkie ukłucie igły. Efekt natomiast na pewno nas zadowoli. Taki zabieg wystarczy wykonać kilka razy, by uzyskać piękny kształt ust.

Kwas hialuronowy jest rozwiązaniem nie tylko na powiększanie ust, ale też innych części twarzy. Jego działanie jest zupełnie bezpieczne dla naszego organizmu. Jedynymi ograniczeniami może być co najwyżej karmienie piersią, cukrzyca czy choroby alergiczne, ale o wszystkich przeciwwskazaniach na pewno poinformuje nas osoba wykonująca zabieg.