projektowanie wnętrz

Konkurs na najlepsze projektowanie wnętrz w Szczecinie

Kilka lat temu w moim rodzinnym mieście zorganizowano konkurs na najlepszego projektanta wnętrz. Zwycięzca miał bowiem zaprojektować wygląd nowo powstałej restauracji.

Projektowanie wnętrz i konkurencyjne miasto

projektowanie wnętrzZ racji, że już co nieco liznęłam tematu, gdyż byłam właśnie świeżo upieczonym architektem wnętrz, od razu postanowiłam się sprawdzić i wziąć udział w zabawie. W prawdzie nie liczyłam na wygraną, gdyż jeśli chodzi o projektowanie wnętrz w Szczecinie jest miastem bardzo konkurencyjnym. Mi najbardziej zależało na tym, aby usłyszeć opinie na temat mojej pracy od profesjonalnych projektantów, gdyż właśnie z tej okazji, mieli do miasta przybyć najlepsi z najlepszych i zasiąść w ławce jury. Była to dla mnie jedyna okazja, aby się sprawdzić nie mogłam zatem nie wziąć udziału. Przygotowałam swoje portfolio gdyż to było warunkiem przyjęcia do konkursu. Było chyba nie najgorsze gdyż od razu zostałam przyjęta. Konkurs miał się składać z trzech zadań. W pierwszym projektant wnętrz miał wybrać najbardziej odpowiadające meble trzem kategoriom osób. Starszemu małżeństwu, młodemu małżeństwu i nastolatkowi. O dziwo bez trudu przeszłam to zadanie, zdobywając nawet jedną z najwyższych punktacji. Kolejnym zadaniem było wystylizowanie oryginalnego pokoju zabaw. Każdy architekt wnętrz boi się tego typu zadań, głównie dlatego, że dzieci są najbardziej wymagającymi klientami i zawsze szczerze mówią o tym co im się nie podoba. Na szczęście i ten etap udało mi się zaliczyć i przejść do finału w którym udział prało trzech projektantów wnętrz.

Ostatnie zadanie polegało na tym, by urządzić restaurację. Co prawda nie udało mi się wygrać mimo to, byłam zadowolona, że tak daleko udało mi się dojść, a także, że otrzymałam tyle cennych rad, które dużo wniosą do mojej kariery.