Kolorowa lampka nocna do pokoju dziecięcego

Zapewne większość rodziców tak jak ja, po całym dniu zabaw spędzonym z dziećmi nie może się doczekać magicznej chwili kiedy mali milusińscy pójdą wreszcie spać. Jest to chwila zasłużonego relaksu i odpoczynku po licznych zabawach, w których nie oszukujmy się nie zawsze się odnajdujemy. Szkoda tylko, że z tym dziecięcym snem to wcale nie taka łatwa sprawa. Przekonałam się o tym na własnej skórze i musze przyznać, że nie spodziewałam się, że w tej sferze życia rodzinnego mogę mieć takie przygody.

Lampka, która przegania złe sny

lampka nocna do pokoju dziecięcegoU moich dzieci problemem okazała się ciemność. Wiadomo, że wszystko po zmroku wydaje się inne, a dziecięca wyobraźnia uwielbia płatać figle. Więc nasza przygoda z samodzielnym spaniem dzieci w pokoju rozpoczęła się od licznych pobudek i kilku nieprzespanych nocy. Był to problem dla całej naszej rodziny. Musiałam coś z tym zrobić, bo niewyspanie rujnowało nam kolejne dni, a moje pociechy przyzwyczajała się powoli do spania w ciągu dnia. Moim asem w rękawie okazała się kolorowa lampka nocna do pokoju dziecięcego. Trafiłam na nią przypadkiem w sieci i na dodatek jeszcze kupiłam ją w promocyjnej cenie. Dzieci ją pokochały nie tylko za piękny kolorowy wzór, ale także za delikatne i jasne światło jakim w nocy oświetla ich pokój. Lampka jest niewielka, zasilana długim kablem. Bez problemu znalazłam dla niej miejsce na półce, gdzie idealnie się wpasowała. Problem nocnych koszmarów odszedł w zapomnienie.

Wniosek nasuwa się sam, będą rodzicem trzeba zawsze reagować na potrzeby dzieci i starać się zapewniać im poczucie bezpieczeństwa. Tylko w ten sposób można osiągnąć wzajemne porozumienie. Lampka nocna do pokoju dziecięcego to dla mnie rzecz niezbędna w domu i polecam jej zakup wszystkim swoim znajomym. To takie proste rozwiązanie, a ja wreszcie mam swój wieczorny czas dla siebie.