klocki lego sklep

Klocki lego i gry planszowe moją pasją

Jestem studentem drugiego roku na profilu humanistyka drugiej generacji. Profil ten związany jest z grami planszowymi, które są moją pasją. Gry alexander są moimi ulubionymi grami, to z nich czerpię inspirację do tworzenia własnych gier.

Gry planszowe i klocki lego – korzystaj mądrze!

Dklocki lego skleprugą moją pasją są klocki lego sklep, z których uwielbiam tworzyć wielkie budowle, które są praktycznie mojego wzrostu. Moim marzeniem jest, aby stworzyć internetowy sklep z zabawkami. Asortyment byłby przeogromny, zabawki dla niemowląt by go zaczynały a kończyły gry karciane i planszowe własnej produkcji. Dodam jeszcze, że wynajmuję mieszkanie wraz z moimi dwoma przyjaciółmi z roku. Ostatnio postanowiliśmy stworzyć grę inną niż wszystkie, od której nie będzie można się oderwać, miała być połączeniem strategii, przygody, kanciarki i gry planszowej. Zrobienie tej gry zajęło nam ponad miesiąc. Byliśmy dumni, że udało nam się zrobić taką grę, trzeba było ją przetestować. Wraz z moimi wiernymi towarzyszami osiedliśmy do stołu i rozłożyliśmy plansze, rozdaliśmy karty a następnie zaczęliśmy grać. To było błędem, gra wciągnęła nas tak bardzo, że nie mogliśmy, a raczej nie chcieliśmy przestać w nią grać. Rozgrywka nie trwała dzień, czy dwa, graliśmy w nią naprawdę długi czas. Zapominając o życiu na zewnątrz, czasami tylko jak byliśmy głodni, szliśmy do sklepu, lub zamawialiśmy coś do jedzenia. Nadszedł w końcu dzień, który zakończył na szczęście naszą grę.

 

Przyszły listy z uczelni, było w nich napisane, że musimy zacząć stawiać się na wykładach i pozaliczać różne przedmioty bo w przeciwnym razie wyrzucą nas z uczelni. To nas ocuciło, spakowaliśmy tą przeklętą grę i spaliliśmy ją na stosie. Na szczęście wszystko dobrze się skończyło.