kalendarze książkowe na zamówienie

Kalendarze książkowe na zamówienie jako prezent dla babci

Moja babcia w niektórych sprawach jest bardzo staromodna. Niby docenia współczesną technikę, ale nie do końca. Cieszy ją kuchenka elektryczna, ponieważ dobrze się w niej piecze ciasta.

Kalendarze książkowe na zamówienie są wygodniejsze

kalendarze książkowe na zamówienieLubi także nawadnianie w ogrodzie, dzięki czemu nie musi biegać po nim z konewką czy wiadrem. Nawet czajnik elektryczny ja przekonał. Ale uparcie trwała w przekonaniu, że jej stary wiszący kalendarz zrobiony z papieru z recyklingu jest najlepszy na świecie. Zawsze takiego używała i zawsze było dobrze, a poza tym na odwrocie ma przepisy kulinarne, które bardzo lubi. Nie mogłam ją przekonać do tego, że kalendarze książkowe na zamówienie są wygodniejsze i bardziej praktyczne. Sami w mojej firmie dostaliśmy kalendarze książkowe z logo i bardzo je sobie chwaliłam. Babcia jednak nie dawała się przekonać. Wolała swój stary kalendarz. Telefonu komórkowego także nie używała, więc nie miał gdzie zapisywać sobie różnych rzeczy. Zbliżały się jej urodziny, więc postanowiłam, ze sprezentuję jej jakieś kalendarze ścienne na zamówienie. Nie interesowało mnie jednak byle co. Chciałam, żeby to było coś wyjątkowego, co tez się spodoba babci. Nie jakiś tani kalendarz trójdzielny na zamówienie, tylko coś oryginalnego. Skoro babcia tak lubi gotować to wybrałam taki kalendarz, na którym, mogłam umieścić przepisy z tyłu. Po cztery na takiej dużej stronie na pewno się zmieszczą.

A jakiś mogę dać też pod zdjęciem danego jedzenia. Również czcionki będą większe, więc babcia nie będzie miała problemów z odczytaniem dni ani literek na przepisie. To będzie świetny prezent.