Jaki gadżet wybrać?

Jako specjalista od marketingu mam przed sobą wiele zadań związanych głównie z polepszaniem relacji biznesowych z klientami. Jakiś czas temu wyczytałem w profesjonalnej prasie dla marketingowców, że dobrą praktyką jest wręczanie klientom gadżetów reklamowych, które zawsze są mile odbierane przez wszystkich.

Tanie i efektowne gadżety

gadżety reklamowe toruńPierwszym gadżetem, jaki udało mi się uzgodnić z szefem były własne kalendarze, które zarówno są funkcjonalne, ale także wyglądają ładnie. Dodatkowo na każdym z gadżetów reklamowych można bez problemu umieścić nadruk, który pozwoli na bezbłędną identyfikację gadżetu reklamowego z naszą firmę. Wiele osób przykłada dużą wagę do kalendarzy podczas całego roku, stąd też wiedziałem, że taki gadżet na pewno się spodoba. No to co, kolejnym zadaniem przede mną było wybranie firmy, która zajmie się zarówno produkcją kalendarzy pod moje zamówienie, a także wykonaniem tłoczenia na jego okładce. Takie gadżety reklamowe toruń na pewno przyciągną dużą uwagę klientów. Jednakże jak w przypadku każdego innego należy zwrócić bardzo dużą uwagę na estetykę wykonania. Im gadżet będzie lepiej zrobiony, tym można mieć pewność, że klient nabierze do naszej firmy większego zaufania. Dodatkowo dowiedziałem się, że w przypadku zamówienia znacznie większej ilości kalendarzy i innych gadżetów reklamowych mógłbym liczyć na atrakcyjną cenę za jedną sztukę. Pomyślałem, że i tak będziemy wykorzystywać takie gadżety reklamowe z okazji wielu wydarzeń, w których co rok bierzemy udział, dlatego też postanowiłem porozmawiać z szefem o większym zamówieniu.

Dodatkowo do każdego kalendarza mogłem otrzymać bezpłatny długopis reklamowy z nadrukiem i była to wisienka na torcie jeśli chodzi o składanie zamówienia. Firmy podchodzą profesjonalnie do klienta, stąd też nawet osoby, które się nie znają na pewno zrozumieją wszystkie kwestie.