wideofilmowanie

Fotograf z zamiłowaniem do filmowania

Jestem z zawodu fotografem. Od ponad dziesięciu lat zajmuję się wszystkim, co związane jest z fotografią. Ukończyłem studia na kierunku fotograficznym w przepięknym polskim mieście, jakim jest Toruń. Co prawda pochodzę z południa Polski, jednakże to miasto tak bardzo mi się spodobało, że postanowiłem po studiach osiedlić się tam na stałe.

Wideofilmowanie pasją od najmłodszych lat

wideofilmowanieFotografia od dziecka była moją pasją i zawsze uwielbiałem robić zdjęcia. Na studiach odkryłem w sobie również inną pasję, którą jest wideofilmowanie Toruń. Od chwili, kiedy odkryłem w sobie tą pasję, to nie tylko lubiłem robić zdjęcia, ale także równie bardzo lubiłem robić filmowanie. Filmowałem w zasadzie wszystko, co jakoś bardziej mnie interesowało. Jednakże zawsze myślałem przyszłościowo i stwierdziłem, że zawodowo zostanę fotografem. Fotograf na rynku zarabia zdecydowanie lepiej, niż kamerzysta, także zostałem zawodowo fotografem. Bardzo lubię, to co robię. Na szczęście jestem dość rozchwytywanym fotografem, jeżeli chodzi o różne sesje zdjęciowe i inne tego typu zlecenia. Jednakże, jako że nadal kamerowanie jest moją drugą pasją, to w wolnych chwilach kameruję przeróżne rzeczy. Robię to jednakże tylko hobbystycznie, gdyż na co dzień nie poświęcam się temu.

 

Moim zdaniem, gdybym robił obie rzeczy, to bym się rozdrobnił i nie osiągnąłbym takiej pozycji na rynku fotograficznym, na jakiej jestem teraz. Cieszę się, że tak mi się poszczęściło w życiu. Niewiele przecież ludzi może robić w życiu to, co kochają, a ja na szczęście mam taką możliwość, z czego jestem bardzo zadowolony.