etykieta

Etykiety samoprzylepne mocno klejone

Czasami jak się chce coś kupić, to się idzie do pierwszego lepszego sklepu. Bywa, że jest to najgorsze z możliwych rozwiązań, ponieważ okazuje się, że później trzeba coś wymieniać, gdyż nie spełniło zupełnie niczyich oczekiwań.

Etykiety samoprzylepne mają bardzo mocny klej

etykietaDlatego zawsze lepiej najpierw przejrzeć ofertę, nawet jeśli chodzi o taki malutki gadżet, można rzec, który nazywa się etykiety samoprzylepne. Dzięki nim można zabezpieczyć produkt chociażby przed tym, że kurier będzie nim rzucał podczas transportu. Wystarczy, że się naklei etykiety foliowe z napisem „ostrożnie” albo z narysowanym szkłem. Jest to ważne, ponieważ taki pakunek wymaga szczególnego zainteresowania osoby go transportującej. Nie dziwi to, gdyż może się on łatwo zbić albo rozlecieć. Czasami też na samym już produkcie, po rozpakowaniu znajdują się kody 2d, które klient może sobie zeskanować urządzeniem mobilnym i wówczas znajduje tam jakiś ukryty sens. Wracając jednak, do sposobu naklejania takich etykiet, to trzeba to zrobić solidnie. Jeżeli taka etykieta będzie bowiem trzymała się na słabym kleju, nie ma szans, żeby nie odkleiła się podczas swojej podróży. Pół biedy jeśli kody kreskowe poodklejają się w sklepach. Można wtedy bowiem dojść do tego, jaka jest cena produktu po prostu po nazwie. Jeśli jednak odkleją się samoprzylepne etykiety z kartonu do wysyłki, to może nastąpić katastrofa i wówczas towar dotrze na miejsce bardzo mocno sfatygowany.

Nie do każdej paczki trzeba bowiem podchodzić z równą ostrożnością. Czasami nie trzeba się o nią nadzwyczajnie troszczyć.