Ekskluzywne posłanie dla psa

 

Każdy pies zasługuje na to co najlepsze. Najlepiej o tym wiedzą ich właściciele. Kupują dla swoich pupili wartościową karmę, atrakcyjne gryzaki, komfortowe legowiska i rozpieszczają długimi zabawami na świeżym powietrzu.

Czym się różnią ekskluzywne legowiska od zwykłych?

ekskluzywne legowisko dla psaRóżnica polega przede wszystkim na jakości. Legowiska klasyczne mają niezbyt wysokie materace i jedynie podwyższone brzegi, a ekskluzywne legowisko dla psa wygląda jak królewskie łoże z poduszkami. Z pewnością każdy pies chciałby choć na chwilę poleżeć na takim posłaniu. Jest ono wykonane z wysokiej jakości wypełniania, stanowiącego syntetyczne kulki, które wykazują działanie antyalergiczne, a więc może na nim spać nawet pies o delikatnej skórze. Zewnętrzna strona legowiska jest pokryta nieprzemakalnym pokrowcem uszytym ze specjalnego materiału, który nie chłonie wody, a jedynie powoduje jej zatrzymanie na powierzchni. Boki legowiska są wykonane z tego samego materiału co materac, na którym leży zwierzę. Dodatkowo, aby pupil czuł się komfortowo w swoim legowisku, dołączone zostały miękkie poduszki w kolorze posłania. Zostały one wykonane w taki sposób, że nawet podczas zabawy nimi, pies ich nie rozedrze. Legowiska są dostępne w rozmiarze S, M, L i XL i mogą na nich spać psy do maksymalnej wagi sześćdziesięciu kilogramów. Dodatkowym atutem ekskluzywnego legowiska jest możliwość jego spersonalizowania, czyli laserowego wykonania napisu na jego przodzie w postaci imienia naszego pupila. Takie legowisko świetnie się nadaje na prezent.

Jego cena zaczyna się od około dwustu złotych, więc nie należy do najtańszych, ale jest warte swojej ceny. Łatwo można je wyczyścić więc nie będziemy musieli go długo suszyć, bo wystarczy je przetrzeć wilgotną szmatką, albo odkurzyć.