długopisy reklamowe

Eko gadżety do twojego domu

Jeśli myślimy o gadżetach reklamowych to myślimy jedynie o takich, które nadają się do firm, organizacji, czy fundacji. Jednak jest też naprawdę wiele gadżetów, które spokojnie sprawdzą się również u nas w domu.

Eko gadżet może mieć różną formę, np. długopisu reklamowego

długopisy reklamoweSą to przede wszystkim eko gadżety. Są one świetne z wielu powodów. Po pierwsze, są ekologiczne, więc dbamy tym samym o środowisko używają je. Po drugie, są one teraz bardzo modne i coraz częściej wybierane przez wiele osób. Po trzecie, są po prostu atrakcyjne wizualnie i dobrze wyglądają. To nie są długopisy reklamowe, które może się nam przydają do pisania, ale jednak nie wyglądają zbyt atrakcyjnie. Zatem omówmy takie gadżety z nadrukiem, które sprawdzą się u nas w domu. Mogą to być na przykład ramki do zdjęć czy nawet albumy ze zdjęciami. Mają one drewnianą oprawę, zatem, wyglądają one niezwykle elegancko, a przy tym są bardzo trwałe. Drewno się nie niszczy, a takie ramki czy albumy wyglądają bardzo dobrze na naszych kominkach czy meblościankach. Do tego możemy sobie zafundować ekologiczny bambusowy kubek. Trzyma on dobrze ciepło, więc może być wykorzystywany jako termokubek. Ma solidna pokrywkę i osłonkę, dzięki czemu nie chwytamy nigdy gorącego kubka. Możemy też kupić rośliny reklamowe.

Brzmi to co najmniej śmiesznie, ale chodzi o to, że dostajemy w zestawie ekologiczną doniczką, wraz z ziemią i nasionkami,a potem sami hodujemy takie rośliny. Na pewno taki eko gadżety są warte naszej uwagi. Warto w nie zainwestować już dziś, i mieć piękny i ekologiczny dom.