Efektowne lustra na wymiar

Kreatywne pomysły warto wykorzystać podczas urządzania domowych wnętrz. Sklepy proponują wiele oryginalnych projektów – zarówno w kategorii mebli, jak i dodatkowego wyposażenia. Wystarczy zapoznać się z asortymentem i wybrać te najodpowiedniejsze. 

Oryginalne lustra w ramie

lustra w ramie na wymiarDomowe wnętrza zyskują na atrakcyjności, kiedy skrupulatnie dobrane są wszystkie dodatki i dekoracje. Jednym z efektownych elementów w ramach dodatkowego wyposażenia mogą być lustra. Warto mieć przy tym na uwadze, że tafla lustra optycznie powiększa pomieszczenie, co idealnie może się sprawdzić w przypadku minimalistycznych aranżacji. Znakomitym rozwiązaniem są lustra w ramie na wymiar, które mogą być idealnie dopasowane do każdego pomieszczenia, zgodnie z konkretnymi oczekiwaniami użytkowników. W sprzedaży dostępne są lustra prostokątne i okrągłe. Bardzo ciekawie prezentują się lustra eliptyczne – np. w przedpokoju lub w korytarzu. W zależności od stylu wnętrza można dobrać efektowną ramę, dzięki której otoczenie aranżacyjne stanie się bardziej oryginalne, o wyrafinowanym charakterze. Stylowe ramy wykonywane są z drewna, w różnych szerokościach i wybarwieniach. Rodzaj ramy to kwestia indywidualnych upodobań użytkowników. Mogą być one wąskie i delikatne, a jednocześnie eleganckie – doskonałym przykładem są ramy w kolorze złota. Do eleganckich pomieszczeń często wybierane są lustra z bogato zdobionymi ramami – z pięknymi ornamentami, które od razu przyciągają wzrok.

Atrakcyjne lustra to jeden z takich elementów wyposażenia, które zawsze są korzystne dla pomieszczeń. Odpowiednio dopasowana tafla lustra może być zastosowana w pokoju dziennym, sypialni czy w przedpokoju – ile pomysłów, tyle możliwości. Podświetlane lustra doskonale sprawdzają się też w nowoczesnych łazienkach.