Efektowna polska flaga

Jako nauczycielka w małej szkole podstawowej w małej miejscowości, przywykłam do tego, że nawet jeśli nie pełnię wyższej roli dyrektorskiej, muszę sama angażować się mocno w życie szkoły i jej odpowiednie funkcjonowanie. Miałam już spore doświadczenie z większych szkół i muszę przyznać, że różnica w działaniu ich była ogromna. W tej szkole zawsze wszystkiego brakowało, a chciałam, by uczniowie mogli czuć się tak samo, jak uczniowie w innych szkołach w większych miastach.

Flagi Polski do kupienia

flaga polskiPowoli zbliżały się ważne święta narodowe. Bardzo mocno obgadywaliśmy w klasie te tematy i widziałam, jak dzieci są tym podekscytowane. Chcąc jakoś jeszcze bardziej tę ekscytację podnieść, porozmawiałam z dyrektorką, czy może zorganizujemy jakiś apel i przedstawienie o Polsce. Zgodziła się, jednak ja musiałam się praktycznie wszystkim zająć. Na pewno do tego potrzebna była flaga Polski, nie wyobrażałam sobie, by w takim apelu jej miało zabraknąć. Jednak okazało się, że ta, która była w szkole, była już strasznie wyblakła i zniszczona. Gdybym nie wiedziała, że to polska flaga, to pewnie sama bym na to nie wpadła. Sama postanowiłam kupić nową, piękną i dużą flagę dla szkoły, żeby dzieci mogły być dumne z tego, że są Polkami i Polakami. Znalazłam bardzo fajnego producenta flag, który zapewniał bardzo dobrą jakość swoich produktów, więc uznałam, że od niego flaga będzie na pewno spełniać moje oczekiwania.

Kiedy flaga do mnie już trafiła, to zaniosłam ją do szkoły. Dyrektorka bardzo mi dziękowała i chyba zrobiło się jej głupio. Przeprosiła, ze sama się w to nie zaangażowała wcześniej, ale teraz, widząc, że dzieci chcą apelu o Polsce, pomoże spróbować zorganizować piękne wydarzenie dla wszystkich dzieci z przepiękną polską flagą w tle.