Do czego przydają się opakowania z kartonu

W ubiegłym miesiącu otworzyłam własny sklep internetowy. Od kilku lat bowiem zajmuje się własnoręczną produkcją biżuterii. Znajomi od dawna sugerowali mi, abym poszerzyła grono klientów poprzez wykorzystanie najnowszych technologii. I zaraz po otworzeniu sklepu mocno się zaskoczyłam, bo zamówienia posypały się w sporych ilościach. 

Biżuteria przesłana w tekturowym opakowaniu

tanie opakowania z tekturyNie spodziewałam się, że biżuteria, którą hobbystycznie tworzę od kilku lat, będzie cieszyła się az tak dużym zainteresowaniem wśród obcych mi osób. Otworzyłam niedawno sklep internetowy, który po niecałym miesiącu cieszy się sporym zainteresowaniem. Posypały się zamówienia na biżuterię, którą wysyłam pocztą. Początkowo bransoletki i kolczyki wysyłałam w bąbelkowych kopertach, jednak doszłam do wniosku, że nie tworzy to dobrego wizerunku mojej świeżo powstałej firmy. Dlatego też postanowiłam zainwestować w tanie opakowania z tektury w różnych wielkościach tak, aby dopasować do nich wielkość zamówienia. Takie małe kartoniki, które bardzo prosto składa się własnoręcznie, okazały się strzałem w dziesiątkę. Wyglądają estetycznie, pozwalają na bezpieczny przesył biżuterii tak, aby nie uległa ona uszkodzeniu. Każdy kartonik przewiązuje dodatkowo prostą wstążką. Dzięki temu drobnemu dodatkowi mogę sprawić klientom sporo radości. Wiadomo bowiem nie od dziś, że opakowanie czasami jest ważniejsze od zawartości. Kartony zamawiam hurtowo od zaprzyjaźnionej firmy, która produkuje różnego rodzaju opakowania. 

W sprzedaży wysyłkowej niezwykle istotne znacznie ma to, w czym klientowi prześlemy dany produkt. Od miesiąca prowadzę własną firmę i mam okazję przekonać się na własnej skórze, że własnoręcznie robiona biżuteria o wiele lepiej wygląda, jak jest wysłana w kartonie, a nie w kopercie.