depilacja woskiem

Depilacja woskiem, laserowa oraz makijaż permanentny w gabinecie kosmetycznym.

Gabinet kosmetyczny to miejsce, gdzie możemy oddać się w ręce profesjonalnych lekarzy dermatologów, kosmetologów oraz kosmetyczek aby wykonać profesjonalne zabiegi takie jak właśnie depilacja laserowa czy makijaż permanentny.

Jeżeli chodzi o depilacje woskiem czy laserową, to poprzez wykorzystanie profesjonalnego, medycznego sprzętu który jest oparty na najnowszych technologiach poddajemy się fotodepilacji.

depilacja woskiemJest to zabieg bezinwazyjny i bezpieczny, a rezultaty są bardzo szybkie i trwałe. Dokładniej polega on na tym, iż bezpieczna dla organizmu wiązka światła przenika w głąb skóry, gdzie dociera do mieszka włosowego, gdzie niszczy bezpowrotnie cebulkę. Aby zabieg był trwały należy niestety go powtarzać, ponieważ spowodowane jest to tym, iż nie wszystkie włosy rosną równocześnie. Część z nich znajduje się w fazie wzrostu i to właśnie one reagują na światło, natomiast pozostałe włosy znajdują się w fazie uśpienia. Natomiast po tym okresie zaczyna się aktywny etap wzrostu włosów, które ponownie można poddać zabiegowi. Jeżeli chodzi o ilość wymaganych zabiegów, to jest to kwestia bardzo indywidualna. Niestety znaczne wydłużenie lub skrócenie przerwy między zabiegami może spowodować słabszy efekt zabiegu.

W gabinecie kosmetycznym możemy również wykonać makijaż permanentny i depilacja woskiem Rzeszów, który służy do poprawienia naturalnej urody twarzy, podkreśla jej walory, a także tuszuje mankamenty. Makijaż należy dostosowywać do indywidualnie do określonej osoby, jej typu urody i osobowości. Natomiast efekt może utrzymywać się nawet od dwóch do pięciu lat. Makijaż permanentny sprawia, że kobiety czują się zdecydowanie bardziej pewne siebie, mają trwale zadbany wygląd co przekłada się również na dużą oszczędność czasu.

Tak jak widzimy gabinet kosmetyczny, to miejsce gdzie mamy możliwość zadbania o siebie, gdzie oddając się w ręce profesjonalistów możemy wykonać szereg zabiegów, które są w stanie poprawić nasze samopoczucie, a także zaoszczędzić czas.