Depilacja światłem w Szczecinie

 

Chyba każda kobieta marzy o tym by uzyskać idealnie gładką skórę bez podrażnień i wrastających włosków. Niestety tradycyjne i ogólnodostępne metody depilacji są mało skuteczne i z całą pewnością nie przynoszą długotrwałych rezultatów a na tym kobietom zależy najbardziej. 

IPL czyli depilacja idealna

IPL szczecinDepilacja maszynkami jednorazowymi jest najcześciej stosowana, ale niestety trzeba ją powtarzać niemal codziennie a do tego narażamy się na zacięcia i wrastające włoski. Niektóre kobiety używają depilatora, który wyrywa włosy wraz z cebulkami ale na nogach zostają liczne czerwone kropki i podrażnienia więc nie ma mowy, by wyjść od razu po depilacji w krótkiej sukience czy szortach. Podobne działanie mają plastry z woskiem do depilacji, jednak są one bardzo czasochłonne. Odpowiedzią dla kobiet na wszelkie problemy związane z depilacją jest bez wątpienia depilacja światłem, czyli w skrócie IPL. Na czym polega? Kosmetyczka przykłada do naszej skóry profesjonalny depilator i naświetla niewielki obszar skóry krótkimi impulsami światła, co powoduje wypalanie cebulek pod skórą. Jeśli szukamy profesjonalnej usługi IPL Szczecin z pewnością będzie odpowiednim miejscem, gdzie znajduje się mnóstwo gabinetów kosmetycznych, w których wykonuje się tego typu zabiegi depilacji. Należy wybrać ten zakład, który ma nowoczesny i w pełni profesjonalny sprzęt, ale i doświadczonych pracowników z odpowiednim podejściem do klientów.

Metoda depilacji IPL jest bardzo skuteczna – nie wyrywa ani nie ucina włosków, ale działa bezpośrednio na cebulki, które po wypaleniu już nie powstają na nowo a więc i włosy nie wyrastają. Oczywiście, by osiągnąć w pełni zadowalające efekty w postaci dokładnie gładkiej skóry, należy powtórzyć taki zabieg kilkukrotnie. Ilość zależy głównie od rodzaju skóry i grubości oraz odcienia włosków.