Depilacja laserowa, wosk czy pianka?

Depilacja jest jednym z najmniej przyjemnych zabiegów kosmetycznych. Nikt nie lubi pozbyć się owłosienia, mimo iż jest to zabieg konieczny. Lubimy wylegiwać się z gorącej wannie z pachnącymi olejkami eterycznymi, smarować się drogimi balsamami, używać kosmetyków do makijażu, czy stosować odżywki na włosy, ale depilacja jest przez nas omijana.

Depilacja laserowa jest trwalsza

depilacja laserowaCzy można ją sobie uprzyjemnić, sprawić, że byłaby łatwiejsza albo rzadsza? Przyda się nam depilacja laserowa z Warszawy. Dzięki niej będziemy mieli problem depilacji z głowy. Seria zabiegów laserowych sprawi, ze na stałe pozbędziemy się włosków. Taki zabieg nie jest jednak tani. Jego koszt to nawet kilka tysięcy złotych za pełną serię, więc nie każdego na to stać. Z drugiej strony, jeśli podliczyć by ile wydaliśmy na maszynki, pianki do golenia, czy plastry do depilacji przez całe życie to pewnie wyszłoby, ze depilacja laserowa jest bardzo korzysta. To tak jak stylista fryzur. Możemy zapłacić miej za zwykłego fryzjera, albo więcej, ale uzyskać poza długotrwałym efektem, także wiele przydatnych porad na temat pielęgnacji włosów. Wróćmy jednak do depilacji. Jeśli wybierzemy depilację woskiem, to uzyskamy efekt braku owłosienia na kilka tygodniu, w zależności od tego, jak szybko odrastają nam włoski. Po depilacji maszynką efekt gładkości trwa co najwyżej jeden dzień, pianki do golenia pomagają na kilka dni. To trochę jak pielęgnacja twarzy. Możemy w domu stosować różne kremy nawilżające, złuszczające, czy odżywcze, ale tylko profesjonalne zabiegi w salonie kosmetycznym dadzą nam długotrwały efekt.

Takie fachowe maseczki, czy zabiegi laserowe sprawiają, ze efekt będzie się utrzymywał dużo dłużej. Z depilacją jest tak samo. Domowe sposoby działają, ale na krótko i tylko profesjonalna depilacja laserem sprawi, że pozbędziemy się kłopotu na stałe za jednym zamachem. Zatem depilacja laserowa jest najlepszym rozwiązaniem problemu.