Degustacja win na targach ślubnych

 

Stwierdziliśmy ostatnio, że bardzo popularnym stało się ostatnio organizowanie różnego rodzaju targów. Wszyscy je cenią, ponieważ w jednym miejscu zbierają się osoby świadczące podobne usługi. Jesteśmy winnicą, dlatego nie zdziwiliśmy się gdy w naszej okolicy były organizowane takie targi i otrzymaliśmy na nie zaproszenie. Nie zastanawialiśmy się długo, to świetny sposób promocji.

Polskie wina znalazły wielu miłośników

polskie winniceRazem z szefem od razu zaczęliśmy wybierać najlepsze wina jakie mogłyby smakować młodej parze. Wiadomo, że na dzień dobry pije się kieliszek szampana, jednak propozycją naszej firmy jest białe wino. Obawialiśmy się, że młode pary nie będą chciały przełamać rutyny ale liczyliśmy na ich innowacyjne umysły. W dzień targów zabraliśmy wszelkie wina, jakie uznaliśmy za odpowiednie. Byliśmy bardzo zdziwieni, że tak mało ludzi wie o tym, że w okolicy znajduje się nasza winiarnia. Ja byłam pewna, że bardzo wiele osób o nas wie. Jak się okazało byli to tylko koneserzy czyli nasi stali klienci. Jednak młode pary z ogromnym zaciekawieniem smakowały nasze trunki i wiele decydowało się jeszcze na osobny zakup. Cieszyliśmy się, że mamy taki zbyt. Wiele osób zachwalało nasze wina. Mówiły, że są jednocześnie słodkie ale mają również goryczkę. Okazało się, że po tych targach mieliśmy bardzo dużo zamówień na wina, nie tylko na rok bieżący ale również przyszły. Szef był bardzo zadowolony z takiego obrotu spraw. Co ciekawe zaczęło odwiedzać nas wiele osób, które chciały posmakować win naszej produkcji.

Okazało się, że wiele osób chciało również podarować młodej parze wino na prezent zamiast na przykład kwiatów czy jako dodatek do prezentów. Zyskaliśmy na popularności do tego stopnia, że zapraszają nas również organizatorzy poza obrzeża Świętokrzyskiego. 

Więcej na stronie www.winnicaavra.pl