mikrodermabrazja

Dbanie o cerę – mikrodermabrazja i kosmetyki

Polki lubują się w kosmetykach. Kupujemy te z wyższej jak i niższej półki. O tym, że jest to niezwykle popularna gałąź przemysłu, świadczyć może ilość blogerek zajmujących się tą tematyką. Tysiące kobiet codzienne śledzą ich nowe makijaże i próby kosmetyków. Trzeba przyznać, że kupujemy je na potęgę.

Mikrodermabrazja i inne usługi kosmetyczne dla piękna

mikrodermabrazjaNajczęściej wybieramy szminki, podkłady i tusze do rzęs. To podstawowy zestaw do makijażu Polki. Nasze ulubione firmy zazwyczaj kupimy w każdej drogerii typu Rossmann czy Natura. Najczęściej wybieramy kosmetyki, które są w środkowych cenach. Optymalne ceny to około 30 złotych. Najczęściej na kosmetyki polujemy w promocjach. Dwa razy do roku Rossmann organizuję zniżkę na -50%. Wówczas trudno zmieścić się w sklepie czy dostać wymarzony kosmetyk. Już od rana maniaczki kosmetyków wybierają to co najlepsze. Prócz kosmetyków dbamy również bardzo o swoją cerę. W domu wykonujemy peelingi a od czasu do czasu chodzimy na zabieg jakim jest mikrodermabrazja. Kosmetyczka coraz częściej maluje nas na różne okazje, choć jeszcze kilka lat temu Polki wolały wykonywać makijaż samodzielnie. Równie popularna jest mezoterapia. Prawie każdy gabinet kosmetyczny wykonuje dziś zabiegi mające na celu odżywić naszą zmęczoną kosmetykami cerę. Marki jakie najczęściej wybieramy to Rimmel, Lovely czy Eveline. Są to stosunkowo tanie marki produkujące dobre kosmetyki.

Gdybyśmy zajrzeli do kosmetyczki przeciętnej Polki, to nie ma znaczenia czy jej miejscem zamieszkania jest mała wieś, czy duży Szczecin, z pewnością ma w swoim asortymencie tony kosmetyków.

Usługi kosmetyczne takie jak mikrodermabrazja i inne znajdziemy na – http://www.ikeszczecin.pl