Części do samochodów – nawet na to Cię nie stać

Świat jest miejscem w którym nie ma sprawiedliwości, wystarczy spojrzeć chociażby na miejsce pracy, to gdzie i z kim pracujemy często nas sytuuje w społeczeństwie. Jeśli nasza firma nie ma perspektyw na rozwijanie się to my sami też się nie rozwiniemy tylko popadniemy w stagnacje, a nie jest to zbytnio rozwojowe.

Citroen części i handel nimi to dla niektórych sposób na dorobienie do budżetu

 

citroen częściNiestety nasze wykształcenie nie pozwala nam na nic więcej, niepotrzebnie je zaniedbaliśmy, ale teraz już czasu nie cofniemy więc przychodzimy do tej roboty gdzie nasi współpracownicy podjeżdżają najnowszymi modelami Peugeot czy kupują Citroen części, a nie najtańsze zamienniki, a my podjeżdżamy autobusem, bo nie stać nas nawet na zamienne części do samochodów jak te wyżej wymienione. Bo cała wypłata jest pochłaniania przez naszą partnerkę i dziecko, które nie było planowane. Ale jest więc trzeba je wychować. Tak samo trzeba odkładać na ślub, bo partnerka non stop o tym marudzi, bo chce się ustabilizować i mieszkać jak przystało z naukami kościoła. A sama ma już dziecko, hipokrytka, jak większość ludzi związanych z kościołem. Przykre ale prawdziwe. Kiedy siadamy wieczorem na kanapie i myślimy o naszym życiu to dochodzimy do wniosku, że nasze życie składa się z wielu nieudanych części zwanych epizodami. No cóż to jest tylko i wyłącznie nasza wina, więc nie możemy mieć do nikogo innego pretensji.

Dochodzi 22 czas iść spać, żeby udać się jutro do znielubionej pracy i zarabiać gotówkę na przeżycie. Tak już to marne życie jest skonstruowane. Im prędzej to sobie uświadomimy tym lepiej dla nas, inaczej rozsypiemy się jak Citroen części.