hokery barowe

Byłam u siostry oglądać hokery barowe

Weekend minął mi bardzo szybko. Spędziłam go w Bydgoszczy gdzie mieszka moja siostra. Nie widziałyśmy się ponad trzy miesiące bo siostra miała sporo na głowie. Kupiła w tym czasie mieszkanie i miała remont generalny. Kiedy się urządziła to zaprosiła mnie z mężem na weekend.

Hokery barowe pasują idealnie!

hokery baroweSpędziliśmy miło czas. Jestem pod wielkim wrażeniem jak pięknie urządziła swoje mieszkanie. Meble systemowe, które wybrała do sypialnie zrobiły na mnie ogromne wrażenie. Dobrała je w taki sposób, że idealnie pasują do charakteru sypialni. Meble młodzieżowe nie znalazły się w mieszkaniu bo siostra nie ma na razie dzieci. Kiedy w przyszłości się pojawią to swój gabinet przerobi na pokój dziecięcy i wtedy meble młodzieżowe na pewno się tam znajdą. Krzesła barowe był w kuchni tak jak sobie to siostra wymarzyła. Niepowtarzalne hokery barowe pasują idealnie do blatu, który wykonał dla siostry stolarz. Nie sądziłam, że hokery barowe mogą być takie wygodne. Miło mi się na nich siedziało i piło rano kawę. Narożnik w salonie także nam się spodobał. Jak siostra powiedziała ile za niego zapłaciła to od razu z mężem braliśmy namiary na sklep meblowy. Tanie narożniki z funkcją spania u nas wmieście nie są dostępne. Postanowiliśmy w następny weekend podjechać do sklepu lub zamówić narożnik przez internet jeśli będzie taka szansa. Tanie narożniki z funkcją spania są wyprodukowane przez znanego producenta, który współpracuje z wieloma sklepami meblowymi. Niestety nie ma ich u nas w mieście. My mieszkamy w małej miejscowości i nie mamy takiego wyboru. Mieszkanie jest funkcjonalne i siostra może być z niego dumna.

Nasze mieszkanie nie jest takie ładne i namówiłam już męża na remont i zakup nowych mebli. Mąż przyznał, że już nadszedł czas i musimy się za to zabrać. Będę się radzić siostry przy wyborze mebli.