Budowa nowoczesnego hotelu w Ziębicach

Zawsze działałem z ogromną rozwagą i również uważnie dobierałem sobie partnerów biznesowych. Nie angażowałem się w małe projekty, z których były niewielkie pieniądze. Szkoda było mi na to czasu. Ja podejmowałem tylko inwestycje, z których miałem ogromne dochody.

Luksusowe apartamenty dostępne w nowym hotelu

hotel ziębiceZiębice były miejscowością, którą chętnie odwiedzałem, ponieważ często spotykałem się tam z potencjalnymi inwestorami. Podczas jednego z takich spotkań wpadłem na genialny pomysł, żeby wybudować tam swój własny  hotel Ziębice odwiedzało mnóstwo osób z całego kraju i to był idealny pomysł. Ziemia, którą chciałem kupić została mi sprzedana w dobrej cenie i mogłem skupić się na budowie hotelu. Zamierzałem postawić nowoczesny budynek, który będzie się mocno wyróżniał. Zleciłem również wykonanie projektu hotelu zaprzyjaźnionej firmie. Zależało mi, że w hotelu było dużo luksusowych apartamentów, restauracja wraz z dużą salą weselną oraz takie atrakcje jak basen czy sauna. Taki hotel miał być największą atrakcją w okolicy i wiedziałem, że będzie wielu zainteresowanych pobytem w moim hotelu. Budowa ruszyła od razu po załatwieniu wszystkich formalności. Po kilku miesiącach hotel był już gotowy. Sporo płaciłem ekipie budowlanej, bo zależało mi na czasie. Byłem właścicielem nowoczesnego hotelu, który zleciłem urządzić najlepszemu w kraju projektantowi wnętrz. Ceny w hotelu do najtańszych nie należały, ale na brak chętnych nigdy nie mogłem narzekać.

W moim hotelu często organizowane były konferencje i pojawiali się na nich ważni ludzie nawet z zagranicy. Mój hotel był największym w okolicy i byłem dumny, że to właśnie ja byłem jego właścicielem. Miałem nawet własny apartament na wyłączność, w którym nocowałem jak byłem na miejscu.