lego klocki

Boże narodzenie i lego klocki

Mamy zimę oraz zbliża się ten magiczny czas świąt bożego narodzenia. Chciałam wziąć tydzień urlopu przed świętami i tydzień urlopu na święta oraz sylwestra. Niestety szef nie wyraził na to zgody, jedynie będę mogła wziąć wolne na dni pomiędzy świętami , a sylwestrem.

Klocki lego na prezent?

lego klockiNawet w wigilię będę musiała przyjść do pracy. Dlatego też wszelkie zakupy, porządki, kupowanie prezentów muszę załatwiać po pracy. Nawet nie chcę myśleć jak ja przygotuje dwanaście dań na wigilię, zwłaszcza, że ma przyjechać cała rodzina do nas na święta, więc te dwanaście dań muszę robić w większej ilości, a do pomocy nie mam nikogo.Aby sobie ułatwić kupowanie prezentów dla dzieci, wymyśliłam, aby napisały listy do świętego Mikołaja i napisały w nich co by chciały dostać. Mam dwójkę dzieci syna i córkę. Te listy to napisali w ciągu godziny tak, że już następnego dnia mogłam pójść kupować, to co chcieli dostać. Na szczęście tych prezentów nie było dużo oraz nie były wymyślne, więc nie będę miała problemów, aby je kupić. Ale jak się w tej kwestii bardzo pomyliłam, gdyż nawet po południu sklepy z zabawkami były obłożone przez ludzi, jakby wszystko tam sprzedawali po groszu, takie tłumy były. Trudno było mi się przeciskać między kupujących, o kolejkach oraz tłumach w sklepach spożywczych nie wspomnę. Mój syn chciał dostać klocki lego friends, samochód wyścigowy oraz klocki lego ninjago. Z kolei moja córka chciała dostać domek dla lalek oraz pluszaka. Zaraz po pracy poszłam do sklepu zabawkowego oraz zaczęłam poszukiwania ich wymarzonych prezentów. Zaczęłam od kupowania prezentu dla córki, gdyż moim zdaniem, łatwiej je znajdę. Z jej prezentami nie było problemu, wszystko było.

Następnie przeszłam do działu z klockami i tam dopiero trzeba było szukać, musiałam prosić o pomoc w szukaniu sprzedawce. Niestety nie klocków lego friends, ale były za to klocki lego technic, które wzięłam za tamte, reszta była. Dla córki jeszcze wzięłam klocki lego dla dziewczynek, niech też ma klocki, a dla syna jeszcze pluszaka.

Klocki lego można znaleźć na: www.leleus.com