drapak dla kota

Blog dla miłośników kotów a drapak dla kota

Od roku prowadzę bloga dla miłośników kotów. Sama jestem właścicielką kilki czworonogów – nie tylko kotów – a dodatkowo studiuję zootechnikę. Własne doświadczenie i wiedza zdobyta na studiach umożliwiają mi pisanie pouczających i mam nadzieję ciekawych artykułów.

Kupilam nowy drapak dla kota

drapak dla kotaKieruję je do wszystkich, którzy w jakiś sposób nie radzą sobie ze swoimi pupilami lub po prostu chcieliby wprowadzić pewne zmiany. Początki jak zawsze były trudne. Moimi czytelnikami byli głównie bliscy i znajomi, lecz z czasem dołączyli do nich także znajomi znajomych i tak dalej. Obecnie moje porady czyta dziennie kilka tysięcy osób. To spora liczba – napędza mnie to do działania, a ostatnio pojawiły się nawet pierwsze propozycje współpracy, mianowicie testowanie i recenzowanie produktów. Wcześniej pisałam już teksty o takiej tematyce, ale nie dla zarobku. Kupiłam nowy drapak dla kota – niezbyt tani zresztą – i postanowiłam podzielić się spostrzeżeniami na ten temat. Już wcześniej wspominałam moim czytelnikom o tym, jak ważne są drapaki dla kotów. Przede wszystkim stwarzają przestrzeń do wypoczynku i zabawy, umożliwiają zaznaczanie terytorium poprzez pozostawianie śladów zapachowych i wizualnych oraz przyczyniają się do zrzucania martwej części pazurów. Pisałam także o tym, że każdy z moich czytelników powinien zwrócić na tą kwestię uwagę, ponieważ drapaki dla kota pozwalają utrzymać mieszkanie bez zniszczeń. Po tym artykule odezwało się do mnie wiele osób z prośbą o dokładniejsze wskazówki odnośnie tego, czym powinni kierować się przy zakupie. Nagrałam zatem na krótkim filmie drapak dla kota i zabawę na nim mojego pupila.

Wymieniłam w nim wszystkie mocne i słabsze strony konstrukcji. Muszę przyznać, że był to dobry pomysł, a film spotkał się ze sporym odzewem moich czytelników. Wydaje mi się więc, że na podobnej zasadzie przeprowadzę testy produktów od producentów.