usługi stolarskie

Blaty kuchenne drewniane do kuchni

Niedawno w domu mieliśmy bardzo dziwny wypadek. Mianowicie mąż stwierdził, że ściągnie ze ściany jedną szafkę kuchenną. Po prostu jego zdaniem szafa wisiała krzywo i chciał zawiesić ją tak by wisiała prawidłowo. Ja czułam, że coś pójdzie nie tak.

Stolarz zrobił nam kuchenny blat

usługi stolarskie Mąż stwierdził, że najpierw nie będzie opróżniał szafki bo jest taka mała, że świetnie sobie z nią poradzi. Jednak gdy ją odniósł jakoś niefortunnie wypadła mu z rąk w ten sposób, że spadła na nasz blat. Szafce nic się nie stało, była cała. Jednak blat wyglądał tragicznie. Miał naprawdę bardzo duże wgniecenie tam gdzie spadła szafka. Stwierdziłam, że nic nie poradzimy musimy kupić nowe blaty kuchenne drewniane koniecznie. Wiem gdzie w Warszawie są usługi stolarskie, w których wcześniej zamawialiśmy blaty. Pracuje tam znajomy stolarz, który mam nadzieję zrobi nam taki blat jaki mieliśmy do tej pory. Nasza kuchnia ma praktycznie rok dlatego szkoda by było gdyby blat nie pasował do całości. Zresztą kolor tego blatu jak najbardziej mi odpowiadał. Stolarz powiedział, że nie ma żadnego problemu i za dwa dni blat będzie gotowy do odbioru. Przy okazji chciałam się spytać o stoły drewniane na zamówienie bo chciałam takie mieć. Chciałam żeby jeden stół był do kuchni a drugi do pokoju. Takie stoły robione na zamówienie są jednak dużo bardziej wytrzymałe. Zresztą gdy zamówię stół u tego samego stolarza to wszystko ze sobą będzie dobrze pasowało. Cena stołów jednak na tą chwilę jest dla mnie za wysoka. Mąż powiedział jednak, że za miesiąc na pewno zamówimy te stoły. Wcześniej nie chciał o nich słyszeć.

Myślę, że po prostu zrobiło mu się głupio z tego powodu, że nie posłuchał mnie z tą szafką i naraził nas na dodatkowe koszty. No dla mnie to tylko lepiej bo przynajmniej tym razem to ja nie będę musiała prosić go o te stoły.

Więcej o blatach i usługach stolarskich można przeczytać na stronie: www.konar.waw.pl