Biura z nowymi fotelami kubełkowymi

 

Miałem w ostatnim roku bardzo dużo pracy i nie byłem nawet na urlopie. Szkoda było mi marnować czasu, bo miałem zarobić o wiele więcej z uwagi na dodatkową premię. W bieżącym roku szykowały się kolejne zmiany, którymi również ja miałem się osobiście zająć.

Wyższy komfort pracy dzięki nowym fotelom kubełkowym

fotel kubełkowy do komputeraPrezes miał wolne środki finansowe, które zdecydował się przeznaczyć na modernizację biur. Miałem sprawdzić co konieczne było do kupienia i zdać mu raport. W firmie było osiem biur i wszystkie miałem odwiedzić. Sprzęt komputerowy był nowy, ponieważ rok temu kupowałem komputery dla pracowników. Drukarki, telefony i fax także świetnie działały. Zauważyłem jednak, że fotele, które stały przy biurkach nie do końca nadawały się do pracy przy komputerze, a ludzie spędzali przecież osiem godzin pracując w taki sposób. Wiedziałem już, że pieniądze należało przeznaczyć na zakup wygodnych foteli. Uznałem, że idealny będzie fotel kubełkowy do komputera, który znalazłem w ofercie dostawcy, z którym zawsze współpracowałem. Fotel tego typu był bardzo wygodny i podwyższał komfort pracy. Oparcia na ręce były miękkie a wysokość fotela regulowana, podobnie jak oparcie. Przestawiłem prezesowi raport i on zlecił mi kupno tych foteli Stare miały trafić do pomieszczenia socjalnego, gdzie stały zwykłe taborety. Zamówiłem o kilka foteli więcej, tak na wszelki wypadek i postanowiłem je umieścić w magazynie. Następnego dnia na wszystkich stanowiskach zostały postawione nowe fotele.

Pracownikom pracowało się o wiele wygodniej, ponieważ fotele kubełkowe były idealnie dopasowane. Dokonałem dobrego wyboru, ponieważ posiadałem wiedzę na temat tego mebla, którą postanowiłem wykorzystać. Prezes to zawsze doceniał i dlatego mi wszystkie zadania zlecał.