Bar z shishą w sąsiedztwie i tytoń do fajki wodnej

Cenię sobie ciszę i spokój. Nie lubię chodzić na imprezy, nie lubię hałasu, tłumów i zgiełku. Najlepiej czuję się u siebie w mieszkaniu, gdzie mogę się zaszyć w kącie i czytać książki. Miejsce zamieszkania wybrałam świadomie.

Tytoń do fajki wodnej to paskudztwo

tytoń do fajki wodnejNie chciałam mieszkać w centrum miasta, ale nie chciałam też mieszkać na przedmieściach, ponieważ nie chciałam tracić czasu i pieniędzy na dojazdy. Jeszcze do niedawna moja okolica była oazą spokoju, gdzie najgłośniejszym dźwiękiem były głosy dzieci bawiących się na podwórku i śpiew ptaków rano, które leciały do pobliskiego parku. Niestety, moja sielanka została przerwana odkąd w okolic pojawił się shisha sklep online i stacjonarny. Od tamtej pory codziennie miałam po oknem tłumy ludzi, którzy chcieli się do niego dostać, bo był to jedyny taki sklep w naszym mieście. Był otwarty do dziesiątej wieczorem, więc nie było mowy o chwili spokoju. Dobrze chociaż, ze otwarcie było o dziesiątej rano, więc można było się wyspać, zanim klienci zaczęli hałasować. Tytoń do fajki wodnej jest mi obcy i nie zamierzałam go próbować. Dla mnie to takie samo paskudztwo jak papierosy, czy marihuana tylko inaczej podawane. Jaka jest różnica między nimi? Nie mam pojęcia. Jak dla mnie to jedno i to samo i nawet nie zamierzam się wgłębiać w tę tematykę i poznawać zwyczaje tych ludzi. Nie wiem czym jest melasa do shishy. Wiem, ze normalna melasa to gęsty, bardzo słodki syrop, ale nie wiem, jakie miałby zastosowanie w sziszy. Myślę, że melasa i fajka wodna szisza to musi być ohydne połączenie. Nie dosyć, że duszący dym tytoniowy, to jeszcze do tego słodki posmak syropu? Paskudztwo! Nawet nie chcę sobie wyobrażać jak to wygląda, ani na jakich zasadach może działać. Jak dla mnie ci ludzie muszą być bardzo dziwni, skoro podobają się im takie rzeczy. A do tego dochodzą akcesoria do shishy! Jakieś bajery i cuda, które mają urozmaicić popalanie tytoniu. I ktoś za to płaci! Nie do wiary!

Mam nadzieję, ze jakimś cudem ten shisha sklep online się wreszcie stąd wyniesie, a ja znowu będę miała spokój w okolicy. Nawet jeśli by się okazało, ze wynoszą się, bo zapotrzebowanie jest takie, że muszą mieć większą powierzchnię to i tak bym się cieszyła, z odzyskałam spokój.