Automat z zabawkami

Automaty z zabawkami przed moją restauracją

Moja restauracja zawsze była moim wielkim marzeniem. Miałem naprawdę duże plany i tylko czekałem na odpowiedni moment realizacji. Wiedziałem, że to może w końcu nastąpić. Ostatecznie wziąłem kredyt i zacząłem organizować całą przedsiębiorczość.

Automaty z zabawkami – sposób na zarobek

Automat z zabawkamiJa miałem pełnić rolę szefa kuchni. Zadbałem o odpowiedni wystrój lokalu i organizowałem wszystko aby wyglądało naprawdę profesjonalnie. Niestety pewnego dnia dowiedziałem się, że ktoś postawił przed moją siedzibą automaty do sprzedaży zabawek. One zawsze mi się kojarzyły z tandetą i nie chciałem aby taki element znajdował się przed drzwiami mojej restauracji. Jednak złożone przeze mnie pismo nic nie dało. Automaty do zabawek nadal stały. Stwierdziłem, że może skutecznym sposobem okaże się rozmowa z właścicielem. On jednak pozostał nie ugięty. Kawałek ziemi należał do niego i według prawa mógł sobie na nim nawet zasadzić drzewo. Postanowiłem pomyśleć nad tym jak mogę się pozbyć tego dziwnego elementu. Postanowiłem odkupić automaty sprzedające zabawki. Niestety początkowo moje sumy okazały się zbyt małe. Właściciel doskonale wiedział, że za wszelką cenę będę chciał kupić grunt. Ostatecznie zaproponowałem bardzo dużą kwotę. Teraz to zadowoliło mojego złośliwego sąsiada. Był cwaną osobą i wiedział jak zarobić. Wszystkie zabawki do automatów oddałem swojej rodzinie, która miała dzieci. Teraz planuję zabudowę tarasu. Chciałem aby w moim kawałku można było zjeść coś na zewnątrz. To był mój cel. realizacja całego planu nie należała do tanich rzeczy.

Musiałem wziąć dodatkową kwotę kredytu i porządnie zastanowić się nad całym planem. Data otwarcia została przeze mnie wyznaczona na koniec kwietnia. Wtedy miałem już przygotowaną całą drużynę personelu.